Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van esélyem hogy lesz barátnőm...

Van esélyem hogy lesz barátnőm? Félénk önbizalom hiányos pasi vagyok.Ezért nem is merek kezdeményezni. 31f

Figyelt kérdés
2021. jan. 24. 21:36
 1/10 anonim válasza:
akkor nincs esélyed.
2021. jan. 24. 21:50
 2/10 anonim válasza:
Én pont egy ilyen pasival ismerkedtem, de hiába írtam, kérdeztem, egszavas válaszokkal reagált, vagy nem is, feladtam :D Próbálj meg kicsit határozottabb lenni!
2021. jan. 24. 22:24
 3/10 anonim válasza:

35F


Szerintem foglalkozz olyan dolgokkal, amikkel építheted az önbizalmad és később meg lehet próbálni csajozni, de vigyázz arra, hogy ne legyél túl jó a dolgaidban, mert akkor átesel a ló túloldalára és nehezen találsz olyan párt, aki elviselné azt, hogy Te sikeres vagy esteleg válogatósabb is leszel. Nem csak magad és élettered minősége iránt lesz igényed, hanem a leendő párod megválasztásában is. És egy realista, talpraesett felnőtt embert találni manapság... :/


A korunkbeli nő veszélyes, mert aki általában szingli annak meg van az oka. Amikor elkezdi az exeit szidni akkor rájövök, hogy ő maga a probléma. Aztán ott vannak az életbe belefáradt, passzív életben maradni próbálók, akiket még ha meg is sajnálok és próbálnék neki segíteni, támogatni, csak egy idő múlva azt veszem észre, hogy azt várja (tolja rám), hogy oldjam meg én a problémáit. Örök pesszimisták. Ha akarta volna, rég megoldhatta volna. Aztán ott vannak facebook szektások, akik mindent elhisznek csak azt nem ami a valóság. Ott sosem lesz igazad és egy határ szar leszel. Igaz ők is elvárják, hogy old meg a problémáikat (Te mint a szar :D Milyen irónikus), és akkor ki sem tértem a vallási és politikai nézetekre, a manipulatív emberekre, az energiavámpírokra és az apadonort keresőkre.


Vannak normális nők, csak ők valahogy úgy vannak ezekkel a dolgokkal szerintem ahogy én. Nem érdekli a társkeresés, belefáradt, leköti inkább magát és lehet így ha össze is sodor az élet csak simán elsiklunk egymás fölött/mellett, mert már nem várunk el semmit a másiktól, és minek is hívjam fel magamra a figyelmet.


Szóval én azt mondom legyél nyitott, ne hagyd magad befolyásolni. Lényeg, hogy legyél tisztában önmagaddal és fejleszd a személyiséged, bármivel. Próbálj ki dolgokat, találd meg a számításod, kicsit erőltesd magad mert az segít a gátlások leküzdésében. Tisztelj, hogy tisztelhessenek! VÁLOGASD MEG A BARÁTAID!!! Olyan emberekkel vedd magad körül akiket követhetsz és adnak is az életedhez valamit, nem csak az energiáid szipkázzák. És a lényeg, próbálj Te is példakép lenni. Minden fejben dől el! ;)


Közhely mind ,de hát ez az igazság (legalább is én ezt tapasztaltam).

2021. jan. 25. 14:22
 4/10 anonim válasza:
úgy nincs sajnos.
2021. jan. 25. 15:14
 5/10 anonim válasza:
Nincs, marad a hoki
2021. jan. 25. 19:14
 6/10 anonim válasza:

Nem kezdeményezel=0% esély

Kezdeményezel=50-50% esély


Melyik a több?

2021. febr. 3. 20:03
 7/10 A kérdező kommentje:

6 os

Tőbb esélyem lenne ha kezdeményezték de nem megy nekem. Fogalmam sincsen mit hogyan kell csinállni.lejáratni nem szeretném magamat.

2021. febr. 4. 13:39
 8/10 anonim válasza:
Ha hagyod, hogy mások véleménye visszatartson és kísértsen, akkor járatod le magad. Szärd le, hogy mit gondolnak mások. Tudod, hogy hány férfi volt viszautasítva? ÉS hányszor? Minden férfi átesett ezeken. Ideje neked is. Lehet, hogy az első kezdeményezésed nem lesz sikeres, lehet, hogy a második se, se a harmadik, de sokadik biztos, hogy sikeres lesz. Ez az élet minden terén igaz.
2021. febr. 4. 14:08
 9/10 A kérdező kommentje:
De fogalmam sincsen mit kell mondani. :(
2021. febr. 4. 16:33
 10/10 anonim válasza:

Olvass történeteket, nézz filmeket. Növesz tököt és intellingenaciát ahhoz, hogy feltaláld magad. Ne legyen sablonod. A helyzet adja magát. És fontos, hogy a hozzáállásod ne az legyen, hogy össze akarsz jönni a lánnyal. Inkább próbáld barátkozós szintre emelni.

A tesztelni akarod a környékbeli lányok nyitottságát, akkor találj ki egy szivességet, amit neked tehetnek. Valami apróságot.

2021. febr. 4. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!