Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek ez hátrány lesz?

Szerintetek ez hátrány lesz?

Figyelt kérdés

Nos az átlagnál helyesebb vagyok egy kicsit

A testem normalis nem vagyok elhizva és nem vagy túl sovány sem és elkezdtem sportolni is

Elegansan öltözködök kb úgy mint a dexter sorozatból a főszerplő dexter de néha felveszek kicsit sötétebb ruha darabokat

Ezzel semmi baj nem ezzel van a bajom hanem azzal ,hogy nem vagyok valami okos 😔

És nem szertetnék ősze jonni egy buta nővel...


Hát ahogyan elnézem a szakmunkás kepzőben lévő lányokat akik valamenyire is széppek azzok nem valami tunek okosnak nem akarom h fhu de olyan okos legyen csak ne zsibaszon le a hulyesegevel...

És ne legyen az a tipikus szöszi kit csak a fiúk kihasználnak...en egy olyan lányt szertenek aki aranylag jól nézki aranyos kedves és meg nem hulye...az ,hogy mit tanúl vagy mivel foglalkozik az nem érdekel csak ak ha kozmunkás azért olyan lányal nem jönnék ősze meg persze legyen kedves


2021. jan. 28. 21:52
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
16 eves vagyok
2021. jan. 28. 21:53
 2/16 anonim válasza:
Mi a kérdés?
2021. jan. 28. 21:06
 3/16 A kérdező kommentje:
Hogy hatrany h nem vagyok okos mivel q legtobb csaj az okos fiukat szereti
2021. jan. 28. 21:08
 4/16 A kérdező kommentje:

3as mi a bajod? Ha en gyenó vagyok akkor te mi vagy???

Hogy ilyeneket irogatsz egy ismeretlen embernek akirol fingod sincsen ,hogy kicsoda

Kérdem én miért ?

2021. jan. 28. 21:10
 5/16 anonim válasza:
Hát elég gáz. Egy kicsit tanulj még vagy valami mert ahogy írsz babám .. Még ha meg is tetszenél, lehet ha lenne egy randink ki is fordulnék egyből mert semmiről nem lehetne veled beszélgetni ha nagyon buta vagy. De fel a fejjel még csak 16 vagy
2021. jan. 28. 21:12
 6/16 anonim válasza:

Hát, kevesen buknak kifejezetten a buta fiúkra, az tény. De szerintem nagyobb baj, hogy ettől függetlenül eléggé el vagy szállva magadtól, úgy látom.

Amúgy nem te kérdezgeted naponta a fotóiddal, hogy hogy nézel ki?

2021. jan. 28. 21:14
 7/16 anonim válasza:
Ne az alapján ítéld meg, hogy buta vagy okos vagy-e hogy milyenek a jegyeid... Az maximum a szorgalmadról árulkodhat. Ráadásul 16 éves vagy. Lehet, hogy most butának számítasz, de lehet a nagybetűs életben okos és talpraesett leszel. És egyébként sokkal fontosabb dolgok is vannak az okosságnál. Légy kedves, türelmes, figyelmes... Egyébként pedig nem hiszem, hogy sok 16 éves lánynak fontos, hogy kifejezetten okos legyél. És ha csak nem vagy nagyon buta, akkor teljesen átlagos esélyekkel indulsz!
2021. jan. 28. 21:18
 8/16 A kérdező kommentje:
5os annyira nem vagyok buta h ne lehesen beszelgetni velem normalisan beszelek csak kicsit hadarok meg barmirol lehet velem beszelni csak soha nem voltam valami jó tanulo
2021. jan. 28. 21:33
 9/16 A kérdező kommentje:
6os nem tudom mirol beszelsz de ez csak egeseges onbizalam ird mar le miért gondoltad ezt?
2021. jan. 28. 21:34
 10/16 A kérdező kommentje:
7es de pedig de van egy lany akinek tetszetem legalabbis kulsoleg de elege tutomra adta h nem tetszik neki az h en szakmunkasba jarok
2021. jan. 28. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!