Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van e egyáltalán olyan férfi...

Van e egyáltalán olyan férfi akivel ellehetne képzelni egy esetleges Párkapcsolatot vagy valami komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Többlet túlsúlyos rövid fekete hajú 185 centi magas vagyok barna szemem van mikropénisszel rendelkezek. eddigi éveim alatt 28 éven keresztül nem találtam társat akivel állandóan fennálló tartós viszonyt alakíthattam ki mert kihasználtak átléptek rajtam elutasítóak voltak általában a magyar férfiak amik jellemzőek lehettek és szerepet játszottak abban hogy ez a szeretet és intimhiány kialakult bennem tartósan hosszú távon. szeretném javítani az ismerkedés javulását úgy hogy ha valaki jó lelkű és megbízható ember nem csap be nem ejt át nem dob el magától hanem valós szeretetből érzelmeket ad számomra persze ha van ilyen ember egy olyan ideállis helyzetben amikor egy lehetőség kialakulhat.

#randi #hosszútávon #párkapcsolat #társkeresés #maradandóviszony #ismerkedéslehetőség
2021. jan. 29. 09:14
 1/4 anonim válasza:
Többlet túlsúly, mikropénisz, intimhiány.... nem jók a kilátások.
2021. jan. 29. 09:31
 2/4 anonim válasza:
Számodra nincs
2021. jan. 29. 10:54
 3/4 anonim válasza:

Istenem, ha nem olvasom a felhasználó nevedet azt hihetném hogy egy megkeseredett 40-es nő vagy.

Na mindegy, nézzük mit írtál:

egy tömény önsajnálatot és általánosítást.

Így megint csak azokat fogod bevonzani akik kihasználnak és keresztül lépnek rajtad.

Szerintem csak simán ismerkedni kellene nem pedig rágörcsölni előre. Biztosan neked is lesz majd egy társad akivel jól megértik egymást.

De és itt jönnek a kérdéseim:

Önmagadat ismered-e, mit teszel azért hogy jobb legyen neked? Mert valahol te is hibázol ha kihasználnak és ezt hagyod.

2021. jan. 29. 11:07
 4/4 anonim válasza:
Nagyon sok ilyen van :)
2022. jún. 10. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!