Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok lenne kedvetek ismerkedni?

Lányok lenne kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ide annyit írok csak, hogy komoly kapcsolatot keresek. Azért írok csak ennyit, mert akármit is írok magamról már bele kötnek. Vagy azt írják, hogy felszínes vagyok. Vagy pedig másba kötnek bele az olyan emberek akik egyébként 3x felszinesebbek, roszabbak, butábbak mint a kérdezők nagy része. Bár ez a tini párkapcsolatok kategória. Gondolom ezek általában ilyen r*bik szoktak lenni akiknek fáj az igazság. Reménykedem, hogy a kedves moderátorok legalább innen tiltják mindig kifelé az ilyen embereket. Tehát a veszedelem elkerülése érdekében aki szeretne beszélni vagy tudni dolgokat rólam írjon privát. Annyit leirok, hogy mindenképp olyan lánnyal akarnék kapcsolatot aki valóban normális, lehet vele hülyéskedni, bolondos, szeret, megbecsül és nem szúr hátba. Na meg ha esetleg valamiből több van neki mint nekem és jobb valamiben. Akkor sem akarjon dominálni! Mert attól még nem lesz valaki több!

2021. jan. 29. 17:11
 1/10 anonim válasza:
Ne haragudj hogy ezt írom, de nem fogsz találni itt senkit sem. Bezzeg ha egy lány ír ki egy ilyen kérdést, akkor percenként kapja a privátokat...
2021. jan. 29. 17:13
 2/10 anonim válasza:
A tini párkapcsolatok kategóriában ne is akarj többet semmilyen kérdést kitenni. Mert ott már a legkisebb hibába bele kötnek. Itt is vannak azért ilyen emberek, de talán itt még nem ennyi. Gondolom az itt a lényeg, hogy nem csak a belső hanem a külső is számít tehát azért jó csajt akarsz. Az aki azt írja erre, hogy felszines vagy meg, hogy a külső nem számít. Az az ember hazudik. Tehát volt már nekem is olyan ismerősöm akinek "a külső nem számított". De mégis észre lehetett venni, hogy kikkel kavart. Tehát a tudat alattiban gyerek-tini tehát 10-en de még 20-25. De még felnottebb 30-as kórban is ha tudatalatt is de biztos számít a külső is.
2021. jan. 29. 17:23
 3/10 anonim válasza:
Egyébként szerintem sem fogsz találni itt senkit. Főleg akkor nem ha jó csajt akarsz. Mert ide nem nagyon szoktak jó csajok járni!
2021. jan. 29. 17:25
 4/10 anonim válasza:
Veled nem
2021. jan. 29. 17:29
 5/10 A kérdező kommentje:
2 Pontosan az a lényeg igen. Illetve az, hogy 19 éves vagyok nem volt még barátnőm. Komoly kapcsolatot akarok. De úgy, hogy bolondos, plátói, tini szerelemi kapcsolat legyen!
2021. jan. 29. 17:32
 6/10 anonim válasza:
És hány éves barátnőt szeretnél?
2021. jan. 29. 17:44
 7/10 anonim válasza:
17:44 14-20 év között legyen a csaj. Csak az a lényeg, hogy fentebb említett dolgoknak megfeleljen! Ok esetleg, hogyha kedves de van egy kis poénból flegmulos oldala ami nem túl tolt az még oké. De a többi dolognak feleljen meg teljesen!
2021. jan. 30. 14:56
 8/10 A kérdező kommentje:
14:56 is én voltam csak másik fiókról!
2021. jan. 30. 14:58
 9/10 anonim válasza:
Szia! Nekem írhatsz ha gondolod 16/L
2021. jan. 30. 17:25
 10/10 anonim válasza:
Egyet kell értsek az első két válaszolóval.
2021. jan. 30. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!