Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nem merek ismerkedni,...

Miért nem merek ismerkedni, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Eddig két kapcsolaton vagyok túl, egyik lányt itt az oldalon, a másikat Facebookon ismertem meg. Eléggé nehezen ismerkedő típus vagyok, például személyesen egyáltlán nem is merek ismerkedni.

Próbálok környékbeli, és láthatólag szingli csajokat bejelölni Facebookon, az eddigi "siker" ellenére sem merek egyikre sem ráírni, félek hogy vagy hülyének néznek, vagy nem érdeklem őket.

Tinderre is regisztráltam, de még nem használtam.


Valaki esetleg tudna tanácsokat adni? Esetleg itt van olyan 20 év körüli lány aki szívesen ismerkedne?

Teljesen tanácstalan és lehangolt vagyok. 22/f



2021. jan. 30. 09:43
 1/9 anonim válasza:
Ne töketlenkedj facebookon meg nyugodtan merj max elküldenek de nem.olyan féjdalmas mint élőben nekem pl volt már nem is egy sikerem a neten! ;) de asszem a fb-nek is van már társkeresös része a virus miatt amugyis a neten lóg mindenki amig zárva vannak a szórakozóhelyek most talén nagyobb rá.az esély hogy ismerkednek!
2021. jan. 30. 10:02
 2/9 anonim válasza:
Ne konkrétan, nyíltan társkeresés miatt beszélgess. Hanem bármi miatt beszélgess emberekkel a környezetedben, akár barátkozzatok össze, aztán ha ő is nyitott rá, továbbmegy. Nekem is így lett párom. Sok sikert!
2021. jan. 30. 10:23
 3/9 anonim válasza:

Azért mert valahol nem alaptalan. Legtöbb kapcsolatról egyébként meg megvan a véleményem, de általánosítani nem akarok és nem fogok!

Légy nyitott, közvetlen, de azért légy résen. Sajnos azt kell mondjam, nemtől független vannak "érdekes" emberek!

2021. jan. 30. 10:30
 4/9 A kérdező kommentje:
#1 Köszi, ránéztem a Facebook tárkeresőjére. Első blikkre fényévnyire jobbnak tűnik a Tindernél
2021. jan. 30. 10:37
 5/9 anonim válasza:
Örülök! ;) tindee egy nagy núdli...fb-n próbálkozz ha összejön valami értesits! Sok sikert bro! ;)
2021. jan. 30. 10:43
 6/9 A kérdező kommentje:
Tinder is jó, csak ott az a baj balra vagy jobbra húzod oszt majd ha ő is jobbra húzott téged talán lesz valami addig viszont nulla infó.
2021. jan. 30. 10:48
 7/9 anonim válasza:
Érdemesebb több társkereső oldalt megpróbálni. Thinder az régi azon többen sokkal aktívan használják, van a Bado az 1-2 éve van, facebook-s társkereső is nagyon jó. Ezeket próbáld meg hiszen a jelenlegi helyzet miatt sokan vannak ezeken az oldalakon és így számodra könnyebb ismerkedni. Meg még egy előnye van a jelenlegi helyzetnek, h bárhová lehet menni (szórakozóhelyet, vendéglőt leszámítva). Ha hosszútávú kapcsolatot keresel vannak jó helyek Budapesten. Ha nem tudsz írj rám nyugodtan ☺️
2021. jan. 31. 08:04
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, Tinderen 2 napja vagyok fent de még semmi. Facebook társkeresőjén szintén.
2021. jan. 31. 09:28
 9/9 anonim válasza:

Próbálkozz parhuzamosan minél több csatornán (tinder, badoo, face társkereső együtt). Előbb utóbb csakcsak összejön valaki.

Face-insta ráírást se tartom úgy gáznak a jelenlegi helyzetben (Én is azt csinálom jelenleg a távoktatás miatt és van sikerélményem). Csak jól kell megválasztani kire írsz meg kreatívnak kell lenni.

De a legjobb persze olyanra, akit láttál már személyesen és vannak közös ismerőseitek. Tehát tudod hova tenni, meg esetleg ő is téged.

Sok sikert!

2021. febr. 1. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!