Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderen hogy keressek úgy nő...

Tinderen hogy keressek úgy nő partnert nőként, ha rengeteg csaj simán csak elrontja az orientáció beállítását?

Figyelt kérdés
vagy az 5. csajt szivecskeztem le, erre kiderül az uziben hogy hetero... bi csajok Ti hogy kerestek partnert?
2021. febr. 4. 20:37
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ezt a Tinder dolgot nem kell túl komolyan venni, legalábbis abban az értelemben nem ahogy te veszed. Ha tetszik valaki, húzd jobbra (függetlenül attól, milyen az orientációja). Aztán majdcsak lesz találat. Ha pedig kiderül, hogy ő hetero akkor azt úgy is veheted, hogy nem tetszel neki. Ennyi.
2021. febr. 4. 21:08
 2/4 A kérdező kommentje:
de nem szeretnék olyat szívecskézni, aki hetero...
2021. febr. 5. 08:07
 3/4 anonim válasza:
A szeretőm szeretne egy csajt harmadiknak, akár úgy is hogy csak vele lennél együtt
2021. febr. 5. 10:43
 4/4 anonim válasza:
Ha zaklatnám akkor írogatnék neki minden nap, amit egyszer se tettem meg, szóval lehet koccolni
2021. márc. 1. 06:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!