Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A tinder profiloknak hány...

A tinder profiloknak hány százaléka kamu?

Figyelt kérdés
az emberek vajon mikor ébrednek rá, hogy az egész a profitról szól? Állandóan azon nyafognak a férfiak, hogy a nők nem válaszolnak nekik, tényleg ennyi eszük sincs, hogy nem esik le nekik a téma?

2021. febr. 5. 22:46
1 2
 1/15 anonim válasza:

Hülyeség az egész.

Különben!

Felnőtteknek Tinder

Gyerekeknek Kinder

2021. febr. 5. 22:51
 2/15 anonim válasza:
A Tindernél és a legtöbb társkeresőnél nem ez a probléma, hanem az arányok. Egy nőre jut legalább 10 férfi.
2021. febr. 5. 23:05
 3/15 anonim válasza:
Nekem 3 naponta randijaim vannak, szóval nem hiszem, hogy mind botok lennének :/
2021. febr. 5. 23:09
 4/15 anonim válasza:
Általában a férfiak azon része tud ismerkedni a nőkkel a tinderen is akik az élet minden terén nagyjából "rendben" vannak. Tehát jól állnak anyagilag, viszonylag jó képűek, normális munkájuk van, nincs káros szenvedélyük stb. Ha már valamelyik tényező nem passzol, akkor kevés az esélyük még az átlagos nőkkel való ismerkedésre is, vagy ha sikerül is, ahogy ez a hátrányos helyzet vagy tényező kiderül azonnal megszakad a kapcsolat és véget ér az ismerkedés. Legalábbis férfiként nekem ez a tapasztalatom de nem csak az itteni hanem minden más formában való ismerkedéssel is.
2021. febr. 6. 00:06
 5/15 anonim válasza:
Emlékszem az én gyerek/tinédzser koromban szerelmesleveleket küldtünk/adtunk egymásnak,azok voltak csak az igazán szép idők.Személyes volt és romantikusabb.Mikor még nemhogy tinder (vagy mifene),de még mobiltelefonok se voltak,utána kicsivel később kezdtek elterjedni,de az is még csak a gazdagabbaknál a téglafonok.Azokat a fiatalokat sajnáltam mindig is,akik már facebookon kezdtek el ismerkedni.Át se tudják szegények érezni,hogy régen lehetett mobilok és közösségi oldalak nélkül is élni.És mennyivel szebb volt azaz élet/világ.Sose lesz már olyan,soha,csak egyre rosszabb,egyre digitálisabb.Szerintem ez elég szomorú,habár ezt igazán csak az idősebbek tudják már csak sajnálni.Pár évtized még,és már azok lesznek a legöregebbek,akik a diligátis korszak kezdetén születtek már,és az vége is mindennek,nem marad már olyan élő ember,hogy mi volt azelőtt,mielőtt a digitalizáció átvette az uralmat minden ember felett.
2021. febr. 6. 04:02
 6/15 anonim válasza:

Abban a korban te voltál a "semmirekellő generáció" a nagyapáid szemében, mint most a mienkben a digitális hülyegyerekek generációja.. mondjuk tényszerűen összevetve azért elég jelentős a különbség. :D

Akkoriban tényleg jobb volt. Zsuzsinak megtetszettél, akkor max üzent valami barátnőjén keresztül aki egy elejtett félmondatban tudatta hogy lépni kéne. :)

Most mivan? húzkodja az ember a tindert mint valami webshopban a termékeket. Annyit is érnek az emberek kb mindenki szemében manapság. igazi értékek? azok nincsenek. csak a pénz.

2021. febr. 6. 10:27
 7/15 A kérdező kommentje:
#6 most nagyon elszomorított, mert nagyon igazad van:(
2021. febr. 6. 11:24
 8/15 anonim válasza:
Nem olyan vészes a tinder, ha pasiként túl lendül az ember azon a néhány teljesen egyforma profilképen, majd kB 100 profilból egy hölgyet talál, akinek szimpatikus és még válaszol is:D
2021. febr. 6. 19:57
 9/15 anonim válasza:

100ból egyet?


tízezerből egyet talán.

2021. febr. 6. 20:09
 10/15 anonim válasza:
Az már majdnem mindegy.. Nem a számok a lényeg, hanem hogy mennyire nem alakul ki értelmes beszélgetés az aham az uhum és a hmm-ön kívül, ha válasznak lehet nevezni ilyesmit :D nálam sajnos ilyen a tapasztalat.. 8-as voltam. F
2021. febr. 6. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!