Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, van kedve a fiatal...

Lányok, van kedve a fiatal csajok közül beszélgetni valakinek egy kicsit idősebb fiatalos pasival? Esetleg barátkozni :)

Figyelt kérdés
írhattok itt is vagy privátban nem harapok, kíváncsi vagyok hény lehurrogó meg kamu fog reagálni.

2021. febr. 6. 17:43
 1/9 anonim válasza:
1. lehurrogó vagyok. Esélytelen itt nőzni.
2021. febr. 6. 17:46
 2/9 anonim válasza:
Írj ha gondolod
2021. febr. 6. 17:50
 3/9 anonim válasza:
El kell, hogy szomorítsalak: senki nem keres fiatalos párt.
2021. febr. 6. 18:48
 4/9 anonim válasza:
Ebbe a rovatba(is) csak röhögni érdemes járni. Imádom hogy amikor megjelenik egy barátkozós,társkeresős szándéknyilatkozat 18L aláírással akkor azonnal felüti a fejét a kangörcsjárvány.Ennyitől,hogy 18L már áll mindenkinek a kár,és már megy is tolakodás,puncsolás az ismeretlen lyuksziért ami amúgy lehet hogy egy ötvenes szőrös segglyuk amihez egy bré is tartozik,meg a 120 kilós kopasz homár gazdája.Én csak karosszékből figyelem az itteni dolgokat,eszemben sincs részt venni ebben mint az egész netes társkeresésben sem.Ha nő kell akkor egy telefon és már vár is valamelyik prosti hogy lerendezzen.Neked amúgy legyen szerencséd Kérdező,de én is az egyesnek adok igazat,bár nem póbáltam de szerintem is lehetetlen itt nőzni.
2021. febr. 6. 19:27
 5/9 anonim válasza:
Nem
2021. febr. 6. 19:41
 6/9 anonim válasza:
6-os teljesen jól látja🙂
2021. febr. 6. 20:06
 7/9 anonim válasza:
Felőlem oké
2021. febr. 7. 12:36
 8/9 anonim válasza:

3as jól írja ésa 4es meg főleg jól!


Istenem ti mindig csak a fiatalos után loholtok?? Milyen férfiak vagytok??

2021. febr. 8. 21:35
 9/9 anonim válasza:
Ja és a válaszom nem és nem. Van már apukám, nem kérek újat. És inkább maradok a korosztalyomnál.
2021. febr. 8. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!