Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Az első randi folyamán van...

Az első randi folyamán van egy pillanat, hogy igen, őt keresem és lesz folytatás?

Figyelt kérdés
Melyik ez a pillanat? Mi kell hozzá?

2021. febr. 6. 21:42
 1/6 anonim válasza:
Tudni fogod ha lesz ilyen pillanat. Ezt itt nem tudja neked meg mondani senki mert minden embernél más. A be azonosítás pofon egyszerű.
2021. febr. 6. 21:48
 2/6 anonim válasza:
29 éves leszek, de nekem még soha nem volt senkinél ilyen pillanatom, még egy lányba se voltam szerelmes - a barátnőimbe sem!
2021. febr. 6. 22:02
 3/6 anonim válasza:
nekem egyszer volt de mégse keresett utána :( pedig tényleg tök jó volt a randi
2021. febr. 6. 22:16
 4/6 anonim válasza:

Nekem van volt sokszor, hogy na őt biztos nem keresem. Párszor volt olyan, hogy igen, lehet, hogy ő az, akit keresek.

Olyan is volt, hogy wow és hűha, de azok csak rövid ideig tartottak, de addig aztán nagyon 😉

2021. febr. 6. 22:21
 5/6 moozygoo válasza:

Egy belső isteni sugallat volt, amikoris úgy éreztem muszáj összzejönni vele és megtartani.

Sikerült, tartott egy darabig, majd dobott a lány.

A belső hang azóta se jött elő többet, bár annál is átb**ott az isteni sugallatt, úgyhogy nem is baj hogy elnémult :D

2021. febr. 7. 13:10
 6/6 anonim válasza:
Nekem ehhez még randi sem kell. Összenézek egy idegen lánnyal és ennyiből mindent le tudok szűrni!
2021. febr. 7. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!