Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, lenne kedve valakinek...

Lányok, lenne kedve valakinek ismerkedni szexuálisan nyitott, 35 éves férfival, komoly kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés
Az életem úgy érzem majdnem teljes, egy olyan nő hiányzik még testi-lelki társként aki szereti a szex különféle formáit.

2021. febr. 8. 17:55
 1/4 anonim válasza:
Jönnek a gyikok mindjárt aztán jelentenek
2021. febr. 8. 18:04
 2/4 anonim válasza:

Csupán annyit osztottál meg magadról, h 35 éves vagy és szexuálisan nyitott. Szerinted ennyi elég, h felkeltsd egy nő figyelmét? Én mindig is messziről kerültem azokat a férfiakat, akiknek rögtön a szex volt a legfontosabb. Elhiheted, én se vagyok prűd, imádom a szexet, de nekem ennél több kell egy kapcsolathoz.

Más igényed is van azon kívül, h a jövendőbeli parnered hozzád hasonlóan szeresse a szex kül formáit?

2021. febr. 8. 18:20
 3/4 anonim válasza:
#2 igen jó kérdést tett fel. Nos kérdező?
2021. febr. 8. 19:18
 4/4 A kérdező kommentje:
Válaszoltam is neki privátban. :) Neked is szívesen. :)
2021. febr. 8. 20:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!