Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Leszbikusok hol ismerkednek?

Leszbikusok hol ismerkednek?

Figyelt kérdés

Nem szoktam eljárni bulikba, prideokra, társkeresőkön sokszor kamu profilokba botlok, meg eltűnnek egy idő után.

Olyan lányt szeretnék társnak aki nem csak szexmániás, ölelés meg csók is belefér, esti séták meg randevúk, meghitt beszélgetések meg piknik is talán.

Kisebb vágyam, hogy fiatalabb legyen nálam bár nem tudom mennyi erre az esély. (23 vok és szűz)

Szexben nincs tapasztalatom sőt csókban se így az első lehet kínos lesz de hát egyszer csak meglesz nem?

Ismerősök se tudnak senkit aki lányokhoz vonzódna.

Kicsit feladtam a reményt.

Ide jöttem érdeklődni hátha kapok ötleteket vagy netán itt van olyan aki szívesen ismerkedne velem és nem kamu profil vagy lányként adja ki magát és közben pasi..



2021. febr. 14. 07:58
 1/7 anonim válasza:

Ott, ahol más leszbikusok is megfordulnak.

Ha nem mész sehova, nem találkozol senkivel.

2021. febr. 14. 08:38
 2/7 anonim válasza:
Pinkvanilla, Beloud ezek társkereső oldalak, de sokat ne várj. Facebookon csoportokban. Itt is talán akad egy egy normális csaj, nem csak a kamu.
2021. febr. 14. 08:46
 3/7 anonim válasza:
Írj
2021. febr. 14. 09:13
 4/7 anonim válasza:

Én se nagyon tudom, hol lehetne

De ha gondolod írj, szívesen ismerkednék veled :)

18L

2021. febr. 14. 09:15
 5/7 anonim válasza:
4 es te meg nekem írj!
2021. febr. 14. 09:24
 6/7 anonim válasza:

Nekem is írhatsz ha gondolod:)

19/L

2021. febr. 27. 23:59
 7/7 anonim válasza:
Írj nekem is, ha aktuális :) 22l
2021. aug. 6. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!