Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van egy lány,munkája során...

Van egy lány,munkája során találkoztunk párszor.Holnap találkozom vele utoljára,így Valantin nap után van értelme megkérdezni,hogy van-e barátja?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik,de nem tudom,hogy egyedül van-e.Eddig nem gondoltam rá,csak az eddigi utolsó alkalom után,hogy lehet,hogy egyedül van,soha nem említette a barátját,pedig egész sokat beszélgetünk néha.Bánom,hogy nem kérdeztem rá eddig.

Csak attól félek,hogy holnap nem lesz olyan helyzet,hogy csak ketten legyünk.Kollégái előtt nem szeretnék beszélgetni ilyenről.


2021. febr. 14. 17:40
1 2
 1/13 anonim válasza:
Ha utoljára találkoztok, akkor nincs vesztenivalód. Én megkérdezném a helyedben.
2021. febr. 14. 17:46
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak így meg azt gondolhatja,hogy miért nem előbb gondoltam erre.
2021. febr. 14. 18:03
 3/13 anonim válasza:

"Csak így meg azt gondolhatja,hogy miért nem előbb gondoltam erre"

Ez most nem számít, ha holnap találkoztok utoljára, akkor nincs veszteni valód. Ha meg nem kezdeményezés későbbiekben lehet, hogy bánni fogod.

2021. febr. 14. 18:38
 4/13 anonim válasza:

Kérdezd, mert aztán bánni fogod.


A volt kolléganőmnek is csak az utolsó munkanapján mert lépni a fiú, ... viszont azóta is együtt vannak. :)

2021. febr. 14. 18:40
 5/13 anonim válasza:

Kérdezd meg

Vagy pl. hivd el beszélgetni, sétálni munka után

2021. febr. 14. 20:13
 6/13 PetheD válasza:
Ha jól el tudtok beszélgetni, jól megértitek egymást, szerintem nincs vesztenivalód, ha megkérdezed, persze, kulturáltan. Ha válaszol, tudni fogod a választ, de ha nem kérdezel rá és többet nem fogtok találkozni, bizonytalanságban maradsz, és könnyen lehet, bánni fogod.
2021. febr. 14. 20:53
 7/13 A kérdező kommentje:
Tegnap este beszéltem vele,azt mondta,hogy van barátja.(csak mikor hazaértem,már lusta voltam kiírni)
2021. febr. 16. 09:51
 8/13 anonim válasza:
Sajnálom, kérdező. De hidd el, egy kérdést megért. És mivel nem találkoztok többet, a további esetleges kínos helyzetektől is védve vagy.
2021. febr. 16. 11:34
 9/13 A kérdező kommentje:

Már megszoktam,hogy mindig így alakul.

Egyébként,ha találkoznánk sem lenne kínos,teljesen normálisan elbeszélgettünk.

2021. febr. 16. 12:50
 10/13 PetheD válasza:
Lényeg, hogy ha esetleg találkoztok a jövőben, nem lesz kellemetlenség a szituáció miatt. Kitartást kívánok a további ismerkedéshez!
2021. febr. 16. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!