Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 34eves rendes ferfi vagyok....

34eves rendes ferfi vagyok. Már egy eve tinderezem de meg egy match sem volt. Megkérdeztem sokmindenkit tudom nem vagyok egy brad pitt de csunya sem vagyok. Megis miért lehet ez? Mar ötletem sincs hol probálkozzak. Valakinek vmi jó ötlet?

Figyelt kérdés
2021. febr. 15. 18:35
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Rosszlányok.
2021. febr. 15. 18:42
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem egy kósza numera kell, hanem egy igazi társ.
2021. febr. 15. 18:45
 3/23 anonim válasza:
Élőben ismerkedéssel hogy állsz?
2021. febr. 15. 19:00
 4/23 anonim válasza:
A profilodon tudsz módosítgatni, leírást megadni új képek, nem mindegy mi milyen a profilodon, sokan ebből ítélnek (ami nem feltétlen jó, de ez a helyzet) és még match-re se rak össze velük téged.
2021. febr. 15. 19:02
 5/23 A kérdező kommentje:
Élőben most ebben a virusos helyzetben nem nagyon megy.
2021. febr. 15. 19:11
 6/23 anonim válasza:

1


A vidékilány az jobb

2021. febr. 15. 19:40
 7/23 anonim válasza:

A Tindert, OKCupidot, ilyesmiket felejtsd el. Azok csak lehúzások, meg tele vannak beképzelt rbancokkal, akik csakis a tökéletes modelltestű amorózóval hajlandóak szóba állni. Ráadásul a Tinder a korodtól függően többe kerül. Huszonéveseknek pár ezer forint, negyveneseknek 30 ezer körül van egy hónap. Nem lehúzás, dehogyis...


Én még semmilyen online társkeresőn nem találtam nőt. Olyat igen, akivel tök jól elbeszélgettünk, meg aranyásók is írnak rám dögivel, mivel Kaliforniában vagyok, de másra nem volt jó.

2021. febr. 15. 19:56
 8/23 anonim válasza:

A Tinder azt a hamis illúziót kelti, hogy bárkit elvethetsz, úgyis lesz helyette más. Ez minden felhasználót leértékel (téged a többiek szemében és a többi embert a te szemedben).

Ez oda vezet, hogy a kapcsolat ha össze is jönne, sokkal nehezebben jutna el az elköteleződésnek arra a szintjére, amit (a kérdésedből úgy látom) szeretnél. Ugyanebben a cipőben járok, mint te, csak 8 évvel fiatalabbként.


Most ez a bezártság mentség, de akadály is egyszerre; én nyárig jegelem a kérdést, mert úgy gondolom, az a bizonyos bizalomküszöb most feljebb van, amikor valaki pl. eljön sétálni, nyáron viszont mindenki ki akarja élni azt, hogy találkozhat már emberekkel.

2021. febr. 15. 20:40
 9/23 anonim válasza:
A Tinder nekem sem jött be! Tényleg nagy lehúzás az egész! Meg ott tényleg,csak beképzelt, egyetemista picsk vannak, akik csak a Mr. Gazdagokat keresik...
2021. febr. 15. 20:40
 10/23 anonim válasza:
Elittars vagy valami normálisabb társkereső.
2021. febr. 15. 20:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!