Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Melyikőtök ismerkedne velem,...

Melyikőtök ismerkedne velem, ki szeretne engemet? Kérdésem komoly, privátban beszélgetnék. 19L

Figyelt kérdés

Szeretnék valakivel beszélgetni, aki meghallgat, cserébe én is Őt. Szeretném, hogy kimondja; szeretlek, hiányoztál, Veled akarok lenni.

Persze nem ilyen egyértelműen, de érezni akarom, hogy valakinek “fontos” vagyok, és hogy érdeklődik irántam.


Találkozóban is benne lennék idővel, olyan találkozóban szeretném részesíteni a másik felet, amelyben nyugodtan ölelgethetem, aki visszaölel, visszacsókol, érdeklődik irántam. Minden kölcsönös érzelmeken alapulna, meg akarok szeretgetni valakit, aki viszonozná.


Külső nem számít nekem, a partneremnek se számítson, csak beszélgetni szeretnék, és imádni valakit, aki szintén nagyon hálás. Szexuálisan is benne vagyok bármiben, tényleg bármiben.


Nagyon - nagyon akarok szeretni valakit, mindenféle első benyomás, külső szempontok, politikai nézetek, érdek nélkül.


Nem görcsösen, mert nem szeretném erőltetni a dolgot, viszont indíttatásképpen nagyon jólesne a kedvesség, a nyugalom, a figyelmesség, utána kiforrja magát a dolog.


Csak és kizárólag Győr - Moson - Sopron megyeivel tartanám szívesen a kapcsolatot! A nagy távolság igenis akadály, szeretném látni a másik felet minél hamarabb, minél többször.


Szeretni akarok oda - vissza. Nem érdekel semmi más a világon, esküszöm.


Életkor teljesen mindegy. 19 éves lány vagyok.


2021. febr. 20. 18:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim válasza:
Ha ez nem vicc nyugodtan írhatsz ;)
2021. febr. 20. 18:49
 2/82 A kérdező kommentje:

1# Örülök, hogy viccesnek találod, valószínűleg nem ismered a magányt.


2# Én felkérésem a privát üzenet.

2021. febr. 20. 18:52
 3/82 anonim válasza:
Ha ez nem trollkodas en csak annyit ajanlok, hogy elsore ne legyel ennyire ketsegbeesetten szeretethianyos mert ez ilyesztoen hat.
2021. febr. 20. 18:55
 4/82 anonim válasza:

Ezek akár az én gondolataim is lehetnének, annyi különbséggel, hogy én elég sok dologtól ábrándulok ki nagyon gyorsan.

Azt a bizonyos nagy őt ily módon tudnám szeretni, pont ahogy leírtad.

Mindenemet odaadom neki azonnal és állandóan ölelgetném, simogatnám, szép dolgokat mondanék neki.


(Nem vagyok a közeledben és 19 éves lányokkal sem szeretnék már foglalkozni, de azért leírtam a kommentem)


26/F

2021. febr. 20. 18:55
 5/82 anonim válasza:
Miért lenne kamu? Teljesen hihető a dolog. Én tudnám is szeretni úgy is, hogy az első találkozóig ne lássuk egymást, mert nem a külső a fontos. De nem felelnék meg neki, mert nem vagyok Győr környéki és bár ha nincs covid akár hetente is tudok utazni, néha ő is megtehetné, amit úgy látom nem akar. Így inkább nem írok neki, de csak emiatt, amúgy hiszek neki.
2021. febr. 20. 19:10
 6/82 anonim válasza:
Én mosonmagyaróvári 18 éves srác vagyok. De láttatlanba nem jó ismerkedni.
2021. febr. 20. 19:15
 7/82 A kérdező kommentje:

8# Örülök, hogy együttérzel, nagyon, de nagyon jólesik. Köszönöm. :)


Aki hitetlenkedik, azoknak teljesen felesleges a magyarázat.

2021. febr. 20. 19:17
 8/82 anonim válasza:
Én ugyanígy vagyok ezzel, ahogyan te, kérdező. Sajnos én 17 évesen valószínűleg túl fiatal lennék neked, pedig én állítólag borzasztóan nagyon tudok szeretni és kötődni 😅
2021. febr. 20. 19:25
 9/82 A kérdező kommentje:

Nincs korhatár, ez nem egy termék vagy nem tudom mi...


Aki nem hisz, vagy kételkedik, annak fogalma sincsen semmiről... Nem rossz, de nem is jó dolog részéről, egyszerűen csak tapasztalatlan. Nem kívánom neki, sem senkinek a dolgot, bár az empátia fontos érzelem.

2021. febr. 20. 20:39
 10/82 anonim válasza:

Szia!


Miért és hogyan jutottál el oda, hogy igy gyakorikérdéseken egy ilyen kérdést tegyél fel? =(

2021. febr. 20. 20:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!