Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Melyikőtök ismerkedne velem,...

Melyikőtök ismerkedne velem, ki szeretne engemet? Kérdésem komoly, privátban beszélgetnék. 19L

Figyelt kérdés

Szeretnék valakivel beszélgetni, aki meghallgat, cserébe én is Őt. Szeretném, hogy kimondja; szeretlek, hiányoztál, Veled akarok lenni.

Persze nem ilyen egyértelműen, de érezni akarom, hogy valakinek “fontos” vagyok, és hogy érdeklődik irántam.


Találkozóban is benne lennék idővel, olyan találkozóban szeretném részesíteni a másik felet, amelyben nyugodtan ölelgethetem, aki visszaölel, visszacsókol, érdeklődik irántam. Minden kölcsönös érzelmeken alapulna, meg akarok szeretgetni valakit, aki viszonozná.


Külső nem számít nekem, a partneremnek se számítson, csak beszélgetni szeretnék, és imádni valakit, aki szintén nagyon hálás. Szexuálisan is benne vagyok bármiben, tényleg bármiben.


Nagyon - nagyon akarok szeretni valakit, mindenféle első benyomás, külső szempontok, politikai nézetek, érdek nélkül.


Nem görcsösen, mert nem szeretném erőltetni a dolgot, viszont indíttatásképpen nagyon jólesne a kedvesség, a nyugalom, a figyelmesség, utána kiforrja magát a dolog.


Csak és kizárólag Győr - Moson - Sopron megyeivel tartanám szívesen a kapcsolatot! A nagy távolság igenis akadály, szeretném látni a másik felet minél hamarabb, minél többször.


Szeretni akarok oda - vissza. Nem érdekel semmi más a világon, esküszöm.


Életkor teljesen mindegy. 19 éves lány vagyok.


2021. febr. 20. 18:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi történt itt este, 9 után javában aludtam...


Aki rám írt (2 ember) annak válaszoltam. Nem értem, miért kell támadni azért, mert nem vagyok aktív este. Még ha eltelt volna 48 óra, akkor oké, időhúzás lenne, de alig fél napot nem voltam fent.

2021. febr. 21. 08:52
 32/82 anonim válasza:
Én még 8 előtt írtam neked, de nem válaszoltál.
2021. febr. 21. 09:03
 33/82 anonim válasza:
Nekem se válaszolt...
2021. febr. 21. 09:06
 34/82 anonim válasza:

Ez egy idióta p*csa b*zmeg...


Először is tegnap este ráírtam egy tök illedelmes üzenettel, hogy szeretnék vele ismerkedni.


Én az elején nagyon kedves voltam vele, kérdezett tőlem, én pedig több sorban, tök korrekten válaszoltam a kérdéseire, majd pedig ugyanezeket én is megkérdeztem tőle, viszont válaszra sem méltatott...


Elég dühös lettem vele később, hogy nem válaszol semmire, szóval ha nem akarjátok rajta felhúzni az agyatokat, akkor inkább rá se írjatok...


Ha valakit érdekel, akkor screenshotokkal tudom igazolni, hogy nekem van igazam...

2021. febr. 21. 10:02
 35/82 A kérdező kommentje:

“Kedves” Number, reggel írtam Neked, hogy tegnap korán elaludtam.


Nem reagáltam a “tudom, hogy itt vagy”

A “nem mersz válaszolni”

És a “ba szódj meg”

üzeneteidre, mert nem volt kedvem vitatkozni. Miután elmagyaráztam, hogy aludni is szoktam, tovább szidtál, én pedig nem fogok acsarkodni.

2021. febr. 21. 10:13
 36/82 anonim válasza:

Elképzelhető, hogy nem ül egész nap a gép előtt, limitált, hogy mennyi üzenetet írhat, épp alszik, vagy családi programja van, vagy csak épp nem volt hangulata válaszolni, mert maga alatt van?


16 órája írta ki a kérdést, és már mindenki türelmetlen, és leszólja...

Ha azonnal akarsz ismerkedni, akkor válaszd a rosszlányokat, ott biztos van aki azonnal fogad;)

2021. febr. 21. 10:14
 37/82 anonim válasza:

De itt nem arról van szó, hanem arról, hogy én is ezeket a dolgokat megkérdeztem tőle, de cseszik rájuk válaszolni, akkor az ember így hogyan legyen vele kedves és érdeklődő?


Ha erre nem tud konkrét választ adni, akkor is velem van vajon a hiba?


És ezek után csodálkozik, hogy miért hordom el mindennek?

2021. febr. 21. 10:19
 38/82 anonim válasza:
Privátban miért nem tudsz egyébként válaszolni?
2021. febr. 21. 10:21
 39/82 anonim válasza:

Biztos hogy minden üzenetet megkapsz megfelelően?

Mert nem hiszem hogy a te hibád lenne.

Szerintem sokan írtak neked kultúrált üzenetet, így nem értem a sok panaszt, hogy miért nem kaptak választ.

Én is írtam egyébként tegnap és ma is, bár kicsit megalázó hogy harmadszorra sem kaptam semmilyen választ, de nem hiszem, hogy direkt átvernél, ezért érdekel, hogy nem-e jelzi rosszul.

2021. febr. 21. 11:48
 40/82 anonim válasza:
#39 Szerintem csak túl naív vagy...
2021. febr. 21. 11:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!