Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Melyikőtök ismerkedne velem,...

Melyikőtök ismerkedne velem, ki szeretne engemet? Kérdésem komoly, privátban beszélgetnék. 19L

Figyelt kérdés

Szeretnék valakivel beszélgetni, aki meghallgat, cserébe én is Őt. Szeretném, hogy kimondja; szeretlek, hiányoztál, Veled akarok lenni.

Persze nem ilyen egyértelműen, de érezni akarom, hogy valakinek “fontos” vagyok, és hogy érdeklődik irántam.


Találkozóban is benne lennék idővel, olyan találkozóban szeretném részesíteni a másik felet, amelyben nyugodtan ölelgethetem, aki visszaölel, visszacsókol, érdeklődik irántam. Minden kölcsönös érzelmeken alapulna, meg akarok szeretgetni valakit, aki viszonozná.


Külső nem számít nekem, a partneremnek se számítson, csak beszélgetni szeretnék, és imádni valakit, aki szintén nagyon hálás. Szexuálisan is benne vagyok bármiben, tényleg bármiben.


Nagyon - nagyon akarok szeretni valakit, mindenféle első benyomás, külső szempontok, politikai nézetek, érdek nélkül.


Nem görcsösen, mert nem szeretném erőltetni a dolgot, viszont indíttatásképpen nagyon jólesne a kedvesség, a nyugalom, a figyelmesség, utána kiforrja magát a dolog.


Csak és kizárólag Győr - Moson - Sopron megyeivel tartanám szívesen a kapcsolatot! A nagy távolság igenis akadály, szeretném látni a másik felet minél hamarabb, minél többször.


Szeretni akarok oda - vissza. Nem érdekel semmi más a világon, esküszöm.


Életkor teljesen mindegy. 19 éves lány vagyok.


2021. febr. 20. 18:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim válasza:

Csak jószándékú.

Miért írta volna ki a kérdést, ha nem akar ismerkedni?

2021. febr. 21. 12:05
 42/82 anonim válasza:
Akkor miért nem képes valamit visszaböfizni egy tisztességes megkeresésre?
2021. febr. 21. 12:08
 43/82 anonim válasza:

Így van, tisztességesen megkerestem, és kérdezett tőlem dolgokat, amikre több sorban is válaszoltam, mint írtam, és ugyanezekre én is kíváncsi voltam, de válaszolni nem válaszolt rájuk...


Azért írta ki a kérdést, hogy az ilyen embereket, mint minket, megtudjon vezetni, hogy ő aztán nagyon magányos és őt nem szereti senki sem...


Én próbáltam vele kedves és érdeklődő lenni, viszont ha abból áll csak a beszélgetés, hogy én sorozatosan válaszolok az ő kérdéseire, ő pedig nem mesél magáról semmit sem, akkor tényleg nem tudok mit csinálni...


Így legyen az ember kedves és érdeklődő a másikkal?


Meg mik ezek az állítások amúgy, hogy szexuálisan benne van bármiben, meg hogy a kor sem számít neki?


Komolyan mondom, mint valami rossz szexhirdetés...


Kakiszex, pisiszex mehet egy 60 éves férfival? Vagy mire gondolt itt a kérdező?


Na mindegy, már így is rengeteg időt szántam erre az egész hülyeségre...

2021. febr. 21. 12:16
 44/82 anonim válasza:

Lehet, hogy nem látta, lehet hogy elfoglalt, lehet, hogy nem volt tisztességes a megkeresés.

Ezer dolog lehet.

De ettől nem kell feltétlen hibáztatni, mert csak nemszánsz azét időt egy kérdésre hogy átvertd az olvasóit.

Pláne ha ismerkedni akarsz.

2021. febr. 21. 12:18
 45/82 anonim válasza:

Válaszolni már több, mint 2 órája nem is válaszolt az üzeneteimre sem...


Ha még mindig én vagyok a hülye idióta, akkor nem tudok sajnos mit csinálni...


Inkább gondolkozzon el magában jó mélyen, ha képes ilyenre...

2021. febr. 21. 12:20
 46/82 anonim válasza:

Én néha 10 órát alszok egy nap.

Sőt, ha éjszaka vagyok elfoglalt akkor nappal alszom.

Attól, mert két órája nem válaszolt, ne ítéld el.

Neki nem lehet bármi dolga?

2021. febr. 21. 12:23
 47/82 anonim válasza:
#46 Nincs két órája, hogy a kérdésre válaszolt maga a kérdező... Nem hiszem hogy privátra ne lenne ideje válaszolni
2021. febr. 21. 12:24
 48/82 anonim válasza:

S attól már nem lehet egyé elfoglaltsága azóta?

Én most megyek el futni, a következő 3 órában én se leszek elérhető...

Bárkinek lehet bármi dolga.

2021. febr. 21. 12:27
 49/82 anonim válasza:
Engem válaszra se méltatott. Szimpla csaló ahogy a többi nő is...
2021. febr. 21. 12:27
 50/82 anonim válasza:
Tegnap este óta többször járt már itt. Persze letagadni sokkal egyszerűbb, hogy levelet kapott.
2021. febr. 21. 12:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!