Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Melyikőtök ismerkedne velem,...

Melyikőtök ismerkedne velem, ki szeretne engemet? Kérdésem komoly, privátban beszélgetnék. 19L

Figyelt kérdés

Szeretnék valakivel beszélgetni, aki meghallgat, cserébe én is Őt. Szeretném, hogy kimondja; szeretlek, hiányoztál, Veled akarok lenni.

Persze nem ilyen egyértelműen, de érezni akarom, hogy valakinek “fontos” vagyok, és hogy érdeklődik irántam.


Találkozóban is benne lennék idővel, olyan találkozóban szeretném részesíteni a másik felet, amelyben nyugodtan ölelgethetem, aki visszaölel, visszacsókol, érdeklődik irántam. Minden kölcsönös érzelmeken alapulna, meg akarok szeretgetni valakit, aki viszonozná.


Külső nem számít nekem, a partneremnek se számítson, csak beszélgetni szeretnék, és imádni valakit, aki szintén nagyon hálás. Szexuálisan is benne vagyok bármiben, tényleg bármiben.


Nagyon - nagyon akarok szeretni valakit, mindenféle első benyomás, külső szempontok, politikai nézetek, érdek nélkül.


Nem görcsösen, mert nem szeretném erőltetni a dolgot, viszont indíttatásképpen nagyon jólesne a kedvesség, a nyugalom, a figyelmesség, utána kiforrja magát a dolog.


Csak és kizárólag Győr - Moson - Sopron megyeivel tartanám szívesen a kapcsolatot! A nagy távolság igenis akadály, szeretném látni a másik felet minél hamarabb, minél többször.


Szeretni akarok oda - vissza. Nem érdekel semmi más a világon, esküszöm.


Életkor teljesen mindegy. 19 éves lány vagyok.


2021. febr. 20. 18:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 anonim válasza:
Ha már ilyen jól elbeszélgetsz vele, 56-os, akkor írd meg neki, hogy reagáljon valamit ide, és rendezze le normálisan ezt az egészet, mert rajtam kívül vagyunk még páran, akik nem értik, hogy mit miért csinál...
2021. febr. 21. 12:58
 62/82 anonim válasza:
#61 Óvatosan, ezzel a saját esélyeit is valószínűleg eljátszaná 😂
2021. febr. 21. 13:01
 63/82 anonim válasza:
Az biztos 😂
2021. febr. 21. 13:54
 64/82 anonim válasza:
Ilyen egy depressziós 19 éves lány leírása.
2021. febr. 21. 23:54
 65/82 anonim válasza:
Vagy egy 15 éves kisgyereké xdxd
2021. febr. 22. 06:44
 66/82 anonim válasza:
Az is lehet xdd
2021. febr. 22. 16:07
 67/82 anonim válasza:

Na történt azóta valami, sikerült valakinek egyáltalán megismerkednie ezzel az emberrel?


Vagy nekünk lett igazunk? 🤔

2021. febr. 25. 14:25
 68/82 anonim válasza:
#67 Hát erre én is nagyon kíváncsi lennék! Nem vagyok fiú, de érdekel, mi lesz ennek a kérdésnek a kimenetele.
2021. febr. 25. 18:56
 69/82 anonim válasza:

Amúgy te hogy a fészkes p*csába vagy az Ismerkedés kategóriában a toplista 26. helyén?


Ennyire érdekes ember lennél?


Ahhoz képest semmiről nem tudtam veled régebben beszélni 😂😂

2021. márc. 31. 15:36
 70/82 A kérdező kommentje:
69# Lövésem sincs. Talán nem másokat cseszegetek, hanem válaszolok. Bár én nem szoktam nézni a toplistát, de köszönöm a részletes tájékoztatást. Amúgy a 26. hely szerintem nem olyan zseniális.
2021. márc. 31. 20:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!