Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ajánlott ismerkedni egy...

Ajánlott ismerkedni egy normálisnak tűnő sráccal?

Figyelt kérdés
Korban hozzám illő, de ha velem normális, akkor miért nincs senkije?

2021. febr. 21. 00:39
1 2
 1/11 anonim válasza:
miért ne lenne?
2021. febr. 21. 00:49
 2/11 anonim válasza:
180cm+ magas es van egisztenciája akkor ok ha nem akkor kopás van en így vok vele.
2021. febr. 21. 00:51
 3/11 anonim válasza:
Mert most épp nincs, mit kell ezt túlagyalni? Vagy te is defektes vagy, amiért neked sincs most valakid?
2021. febr. 21. 00:56
 4/11 anonim válasza:
#2 A kommenteden gyönyörűen látszik, hogy miért nincs a normális fiúknak senkijük. A legtöbb lánynak csak a toronymagas, helyes, erős srácok kellenek, és aki az egyiknek nem felel meg, az egyből kiesik, anélkül hogy a személyiségről akár egy k@rva szó is esett volna. Nagyon kíváncsi lennék, hogy az ilyen lányok mit tudnának beletenni egy párkapcsolatba a p.nájukon kívül...
2021. febr. 21. 01:06
 5/11 anonim válasza:
Sokmindent és sokan gondolkodnak így, sőt mióta a világ sokan gondolkodnak így. Az emberek kb harmada kinézet alapján választ. Mivel ez ilyen magas arány, ezért ennek a stratégiának van értelme és azon sírni, hogy valaki így választ, azt nem lehet elítélni, de véleményezni is felesleges.
2021. febr. 21. 01:13
 6/11 anonim válasza:

Ne aggódj emiatt 4-es válaszoló, jóval 180 centi felett vagyok, a lányok többsége nem elutasító, mégis lassan tíz éve nincs senkim. Az átlag magasságú férfiaknak ha van elég önbizalmuk és van mit felmutatni, nem fog számítani az a néhány centi.

A kérdésre válaszolva: megéri megpróbálni. Lehet, hogy csak túl magasra tette a mércét, vagy a tökéletesre vágyik. Ha nem te vagy az, hamar kiderül.

2021. febr. 21. 01:14
 7/11 anonim válasza:
A magasság csak az egyik szempont. Van aki a magas partnert szereti. Nem bánt, hogy 190 felett vagyok, érzékelhető előnyei vannak minden téren, de nem jelenti azt, hogy a siker 100%-ban garantált. Kell hozzá sok egyéb dolog is.
2021. febr. 21. 01:18
 8/11 anonim válasza:
Ismerkedni szerintem bárkivel lehet aki szimpatikus számodra,azt te döntöd el hogy a külső vagy belső alapján esetleg mindkettő számít számodra.Ismerkedni nem bűn , hosszabb távon derül ki minden. Beszélgess vele többet és kiderül talán az is hogy most miért nincs senkije.35f
2021. febr. 21. 09:32
 9/11 anonim válasza:

Oh tehát ezért léteznek olyan nők akik csak feleséges férfiakra hajtanak.

Mert ők biztos normálisak.

Mindent értek.

Ezesetben ha barátnőt akarok először találnom kell egy barátnőt :D

2021. febr. 21. 12:31
 10/11 anonim válasza:
#9 Egy újfajta ördögi kör, amiről még nem is hallottam 😐
2021. febr. 21. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!