Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mitől lett ilyen fene nehéz a...

Hogyisvanez2.0 kérdése:

Mitől lett ilyen fene nehéz a társkeresés?

Figyelt kérdés

Pár évvel ezelőtt könnyedén ismerkedtem, barátnő mindig volt.

Azóta sem lettem se csúnyább se szerencsétlenebb... Sőt azt hiszem haladtam az életben szépen.

Ehhez képest, most jelenleg fél éve sehol semmi, egy értelmes beszélgetést nem tudok összehozni...

Mi a csuda történt?

26 éves Nyíregyházi srác vagyok, stabil munkahellyel, saját autó, saját lakás, annyira "rosszképű" sem vagyok..

Egyszerűen nem értem


2021. febr. 21. 19:55
1 2
 1/14 anonim válasza:
Koronavírus? Sokan felfüggesztették az ismerkedést mert nem akarnak kockáztatni, úgysem lehet értelmesen randizni, meg amúgy is van nagyobb bajuk. Vagy régebb óta van így?
2021. febr. 21. 20:26
 2/14 anonim válasza:
Lehet, hogy mégis változtál, csak nem tűnik fel magadnak.
2021. febr. 21. 20:28
 3/14 A kérdező kommentje:

Kb egy bő fél éve megy ez ilyen siralmasan...

Persze a vírus leszűkíti a lehetőségeket... Na de hogy ennyire, ez borzalom.

Minden adott lenne egy jó kapcsolathoz, tök nyugodt életem van, és egyszerűen nem tudok belerakni egy nőt..

2021. febr. 21. 20:28
 4/14 anonim válasza:
Rossz helyen keresed esetleg?
2021. febr. 21. 21:02
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk biztos :)
2021. febr. 21. 21:02
 6/14 anonim válasza:
Na, akkor meg is van a probléma gyökere. :D
2021. febr. 21. 21:03
 7/14 A kérdező kommentje:

Csak onnan tudom hogy rossz a hely, hogy nincs találat:D

A horgász sem tudja miért nincs kapás :D attól hogy látja hova dobál:D

2021. febr. 21. 21:06
 8/14 anonim válasza:
Honnan tudjuk, hogy mi lehet a probléma, ha nem ismerünk se téged, se az ismerkedési stílusodat? Online keresel egyáltalán vagy élőben?
2021. febr. 21. 21:19
 9/14 anonim válasza:

A digitális fejlődés háttérbe szorította a hagyományos ismerkedést,

A mai fiatalok inkább kockulnak a számítógép előtt,aki meg bulizni megy lehet hogy neki meg teljesen minden mindegy.Emlékszem én beszédbe elegyedtem egy szórakozóhelyen egy lánnyal, aztán meg kérdezte hogy "mit akarsz tőlem?" én visszakérdeztem hogy szerinted miért járnak úgy általában az emberek a szórakozóhelyre ha nem ismerkedni...

2021. febr. 22. 10:35
 10/14 A kérdező kommentje:
Sajnos a digitális világ megöl minden mást ami nem digitális... Én régimódi vagyok, a valódi kapcsolatokban hiszek
2021. febr. 22. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!