Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Érdemes lenne kipróbálnom...

Érdemes lenne kipróbálnom valamelyik társkereső appot?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és még sose volt barátnőm, most meg hogy már november óta itthon vagyok teljesen reményvesztettnek érzem magam. Teljesen átlagos fiú vagyok, ráadásul alacsony is (168cm)... CSináltam egy fake fiókot próba képpen profilkép nélkül, hogy milyen emberek vannak fent a Tinderen, de őszintén szólva nem látok sok esélyt. Néha van egy-egy olyan csaj aki hozzám illene és szimpatiks is, még talán szóba is állna velem. De a többség az egy kategóriával felettem van ha értitek.


Nyilván veszíteni nem veszíthetek vele, mert nincs mit, de megérné időt és pénzt (előfizetésre) erre szánni? Nem konkrétan Tinderre, hanem bármelyik ilyen társkereső appra, lehetőleg a legnépszerűbbekre gondolok.



2021. febr. 21. 20:02
 1/10 anonim válasza:

Én 21 vagyok és nem volt

A Tinder nagy sz*r, mert lehet matcheltek, de ha ráírsz, tuti nem kapsz választ

De persze egy próbát megér

F

2021. febr. 21. 20:08
 2/10 anonim válasza:
Próbáld ki, bár a Tinderen meg a Badoon kívül a többi kuka. Fizetni kell azért is hogy üzenetet küldj és kb senki nem használja. Ezzel a kettővel is nagyon nehéz... Régen jobb volt, mostanában halott az egész. Próbáld meg, veszteni nem semmit csak ne hagyd hogy elvegye az önbizalmadat mert az ilyen társkeresők nem a valós képet mutatják
2021. febr. 21. 20:16
 3/10 anonim válasza:
Szerintem a Tinder es a tarsai mind kuka. Vannak youtubeon errol videok is hogy full kinezetre es penzre mennek ott a nok. En randivonalon talaltam meg a parom aki mar a felesegem. Mondjuk en Angliaban eltem mar mikor egymasra talaltunk. Szoval ha fizetos is az oldal jobban megvannak szurve az ott levo emberek szerintem ott tobb eselyed lesz.
2021. febr. 21. 23:24
 4/10 anonim válasza:
Nem lehet így általánosítani hogy ott a kinézetre meg a pénzre mennek a nők. Tele van olyan profilokkal akik a "komoly kapcsolat" szöveget nyomatják. Ott is ugyanolyan emberek vannak mint akik mellett elmész az utcánvagy akárhol... Az csak a nagyon szutyok kategória aki a pénzre megy, nem is kell velük törődni. Léteznek normális lányok csak nehéz őket megtalálni. Facebookon amúgy több esélyed van mint társkeresővel. Keress helyi csoportokat a városodban és jelölgess onnan számodra szimpatikus lehetőleg szingli csajokat. Lehet hogy lesz aki elküld (jogosan mert a Facebook nem feltétlenül társkeresésre van kitalálva), de nekem személy szerint nagyobb arányban voltak sikereim ott mint akármelyik társkeresővel.
2021. febr. 21. 23:39
 5/10 anonim válasza:
tapasztalataim szerint ha ilyen huszoneves baratnot akarsz akkor felejtosek a randi appok, a huszoneves nok meg kolykok, azt se tudjak mit akarnak, valogatnak a ferfiak kozul mint a piacon, csak egot novelni van nekik stb... arrol nem is beszelve hogy agyilag zoknik, chaten se kepesek normalisan beszelni, azt irja mindenki fontos a humorerzek de benyomsz egy poent es neznek mint hoember a hosugarzora szoval... ja.
2021. febr. 28. 19:02
 6/10 anonim válasza:
Akkor te hasonló lehetsz, mint én csak 9 évvel fiatalabban 😀 én is csináltam először kamuprofilt piackutatásként. Viszont az előző válaszadókat csak megerősíteni tudom, nem ér semmit az oldal. Vagy ha esetleg valami durva x milliós kocsiban pózolsz és a többi képed a Bahamákon vagy hasonló helyen készült akkor talán. A legtöbb csaj ha véletlen jobbra húz és te is őt akkor nem ír vissza, válogatnak, vagy ha ír akkor utána eltűnik. Ez inkább csak lehangoló, így mégjobban elveszi a kedved az egésztől.
2021. márc. 1. 18:00
 7/10 anonim válasza:
Nemreg a facebookon indult tarskereso opcio. A rendes fb profilodat latjak, plusz egy csomo mast is meg lehet adni, kerdesekre valaszolni, pl mi a kedvenc filmed. Ott is van x meg szivecske. Es ha mind a ketten szivecsket jeloltok, akkor a rendszer bead mint egyezesek, es lehet irni egymasnak. Es be lehet jelolni, hogy teruletileg hol keresel part. Es ingyenes. Szerintem jo. Mert aki tenyleg komoly kapcsolatot keres, annak nincs oka kamuzni.Es a te ismeroseidet nem fogja feldobni.
2021. márc. 8. 22:50
 8/10 anonim válasza:

Utolsó!

Facebookom belül ez hol van?

2021. márc. 9. 00:21
 9/10 anonim válasza:
ugy tudom felig zart dolog, es majd az fb felkinalja neked hogy kiprobalhatod egy ido utan
2021. márc. 9. 07:53
 10/10 anonim válasza:

7-es vagyok. Igen, nekem felkinalta, es ki/be tudom kapcsolni. Igazandibol, en semmit se tudok rola, azt hittem, ezt mindenkinek elerheto, akinek az adatlapjan be van allitva, hogy egyedulallo.

Lehet, hogy a beallitasoknal elerheto ez a funkcio.

2021. márc. 9. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!