Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit jelent az hogy valaki...

Mit jelent az hogy valaki igazi férfi?

Figyelt kérdés

Tudom ezt már valószínű kismillió szor kérdezték ezen az oldalon.Az érettebb gondolkodású hölgyek válaszait várom elsősorban köszönöm.Minden nő tudja mik az ismérvei egy úgymond igazi férfinak,de vajon minden szempontnak meg kell felelni vagy csak egy két szempont az ami megtetszik egy férfiban,amitől igazi férfinak nevezik a hölgyek a párjukat.Esetleg ez csak társkeresés során a fontos vagy a kapcsolatban is az? Mennyire számít az igazi férfi jelző egy kapcsolatban szerintetek,hiszen egy jól működő kapcsolatban megvan a szeretet,empátia és összhang.Egy külsőre átlag alatti, teszem azt nem magas és szép, illetve nem a mai társadalmi normákat követő férfi megkaphatja az igazi férfi jelzőt? Ha a nők annyira tudják hogy mik egy igazi férfi ismérvei hogy lehet az hogy mégsem tudják kiszűrni a lusta semmirekellő nagyképű férfiakat akik van hogy még dolgozni sem képesek elmenni nem hogy gondoskodni valakiről.

Persze van hogy valaki nem szimpatikus de miért kell azt mondani hogy ő nem egy igazi férfi.Az hogy ki kinek az igazi férfi szerintem relatív.

Akkor miért nem azt mondja egy nő hogy ezt és ezt keresem egy számomra igazi férfiban,miért kell egy "igazi férfi„ csoportot kreálni ,abba beledobva minden fontos jelzőt tulajdonságot majd úgymond behunyt szemmel kihúzni egy egy férfit a kalapból.

Nem igazán értem ezt az igazi férfi jelzőt ,ezért léccives segítsetek nekem. Köszönöm👋



2021. febr. 23. 08:20
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
A kérdésemre igazából úgy érzem most formálódik igazi válasz.Gondolom sejthető volt hogy azért írtam ki ezt a kérdést mivel egy nő nagyon közel került a szívemhez.Szerettem volna megtudni hogy igazából velem van e probléma,hogy rosszul gondolkozom valamiről,annyira tudatosnak magabiztosnak látom a nézőpontját ezen a téren hogy sok mindenben elbizonytalanított engem.De úgy érzem nem gondolkozom rosszul a témáról,szerintem is fontos a női egyenlőség,de ha ő egy igazi férfit keres úgy érzem másra gondol.
2021. márc. 1. 18:40
 42/47 anonim válasza:

Ha konkrétan megmondta neked, hogy a szemében te nem vagy igazi férfi, akkor jobb is, hogy vége lett.

Mégha így is gondolja, ilyet sztem nem illik a másik fejéhez vágni.

Fel a fejjel!

2021. márc. 1. 22:45
 43/47 anonim válasza:

A gyerek,

gondolkodásában (felelősségteljes viselkedés, racionális gondolkodás, stb.),

a nőkhöz való hozzáállásában (igények, vágyak felismerésében és ezek teljesítésében reális keretek között) válik férfivá.


A többi, gyerek vagy kandisznó kategória.


A fenti szintet, kevesen érik el, mert ehhez tapasztalni és önvizsgálatot kell tartani, valamint nem kevés intelligencia is kell hozzá.


Ez igaz a nőkre is. Köztük is nagyon kevés az igazi nő! Nagy része felnőttkorú, éretlen-gyerek aggyal.

2021. ápr. 18. 13:24
 44/47 anonim válasza:

A férfi,a gyerek és a kandisznó 😆😆😆

Ez teszik. Jelentősen leegyszerűsítetted a dolgokat.

2021. ápr. 18. 15:15
 45/47 anonim válasza:
Látom, nem ment át a lényeg. :D
2021. ápr. 18. 16:34
 46/47 A kérdező kommentje:

Akkor lehet hogy azért kaptam kosarat mert nem vagyok eléggé gyerekes?😅

Azok a dolgok amik ezzel a témával kapcsolatban itt elhangzott mind stimmelt nálam és én is így gondolkoztam eddig,köszönöm nektek ,de igazából azóta már rájöttem hogy hiába vonzódom hozzá és megőrít ha csak rá gondolok,sajnos nem hasonlítunk,és ez nem is fog már szerintem változni mivel kiderült hogy ő nem is akar már változni,és inkább ez az ami nagyon elszomorít most mert szerintem minden kapcsolatban fontos a másikhoz idomulni.

Próbáltam több módon közeledni de hiába ha ez csak én szeretném de ő nem.

Fura hogy úgy érzem mégis érdekli a társaságom ,de már én úgy érzem hogy elkezdtem eltávolodni mert nem érzem azt a vonzalmat a személyében mint amikor megismertem,azt az oldalát fordította felém ami csak kihívásokat és kudarcot hozhat csak.

Hát ez van. De úgy érzem nem hibáztam. És mégegyszer köszönöm a rengeteg választ.

2021. ápr. 18. 17:27
 47/47 anonim válasza:

#45

Jajj dehogynem.Csak felnevettem a besoroláson.

#46

Szerintem, mint embert értékel.Lehet férfiasnak is tart,csak van olyasmi a háttérben, amiről nem tudsz.

Esetleg egy vonzalom más felé,amire nincs esélye.

Tudom,hogy ez nem vigasztal,de ettől te nem vagy kevesebb.

2021. ápr. 18. 17:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!