Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha Viberen az online állapotje...

Ha Viberen az online állapotjelzőt kikapcsolom gáz?

Figyelt kérdés
Csak nem akarom hogy ismerkedésnél ezt figyeljük ki mikor van online. Ez nem kelt esetleg rossz érzést a másikban?
2021. febr. 23. 17:10
 1/4 anonim válasza:

Nekem messengerben, facebookon, viberen és mindenhol ahol csak lehet le van tiltva az online állapot. Nem ilyen ok miatt, hanem nem szeretem. Messengernél, pl kit érdekel hogy ki van online?? Többségével soha nem beszéltem messengeren és nem is fogok, de ott van egy plusz sáv, hogy online van az akire rá se írnék. Minek kell ez??

Engem se mutogasson ilyen alapon másnak. Több éve így használok minden felülelet ahol le lehet tiltani az online státusz jelzését.

2021. febr. 23. 17:19
 2/4 anonim válasza:
Nálam is off a messenger. Sosem kapcsolom be az elérhető jelzőt. Jobb így :D
2021. febr. 23. 18:53
 3/4 anonim válasza:
hát nekem volt aki pampogott, hogy sosem lehet látni mikor vagyok online. Ment is a levesbe
2021. febr. 23. 18:57
 4/4 anonim válasza:
Pff aki ezért szót emel annak van baja 😅
2021. febr. 23. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!