Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt a nők miért mondanak...

Hogyisvanez2.0 kérdése:

Itt a nők miért mondanak valótlan dolgokat?

Figyelt kérdés

Épp ma olvastam egy kérdést, ami azt feszegette,hogy milyen egy jó pasi.

Nos a nők ezeket a tulajdonságokat írták: (a teljesség igénye nélkül)

Jó pont ha szakember

Szexi ha meg tud javítani dolgokat

A munkaruha kifejezetten előny

Jó dolog ha tud fogalmazni, és van saját véleménye.

Illedelmes

Van humorérzéke

A külső egyéb iránt nem igazán számít, persze legyen igényes

Stb stb stb


Na most ahogy ezeket olvastam, gyakorlatilag magamra ismertem.

Na de!!!

A munkaruha előny? Villanyszerelőként pontosan tudom hogy ha felveszem a kis kék "rugdalózómat"... Gyakorlatilag mint Harry Potter varázsköpenye, úgy tüntet el a nők szeme elől. Ha valaki mégis rám néz, az meg olyan mintha egyből egy tipik' alkoholista szakmunkást látna.

Na igen írták még hogy milyen jó ha nem iszik nem dohányzik.

Egyikkel sem élek, de ez meg egy unalmas ember képét kelti a nőkben.

Ha a véleményemet megfogalmazom, azzal az szokott lenni a baj, hogy "túlgondolom", tehát ez sem nyerő.

Humorérzéke nagyon kevés lánynak van, inkább megsértődnek mintsem értenék a viccet.

A külső pedig, hogy nem számít, igényes embernek tartom magam, viszont ezzel együtt vékony alkat vagyok,ami a nők kb 80%át zavarja,lehetek én akármilyen igényes, izmokat az igény nem rak rám :D és ez igenis gond szokott lenni.

Tehát nem igazán látom a párhuzamot a leírtak és a valóság között..

Most akkor hogy van ez?


Korotokat légyszi a válaszhoz írjatok oda, köszi!!


2021. febr. 23. 17:51
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
Kedves kérdező! A nők olyanok, mint a nyilasok 1944. végén. A nők azt állítják őket nem érdekli a külső és a pénz. Ez hazugság. Az ellenkezője van, mert a nők felszínesek, meg szerintem ahogyan öregszenek úgy lesznek egyre nagyobbak az elvárásaik a férfivel szemben az anyagi javak terén. No, de a nyilasok is azt mondták, hogy közel a győzelem, holott már látszott a közelgő vereség. Ha a nőket valóban nem érdekelné a férfiak jóképűsége, izmossága, gazdagsága, akkor én nem lennék szűz 30 évesen. No, de szűz vagyok, mert a nőket pont ezek a dolgok érdeklik, a belső értékeket meg le sem s.z.a.r.j.á.k.
2021. febr. 23. 17:59
 2/38 anonim válasza:

A nők nem feltétlenül a szavak emberei, nekik érzéseik vannak.

Azokat meg elég nehéz szavakkal leírni.

2021. febr. 23. 17:59
 3/38 anonim válasza:
2-es válaszoló szerintem meg sok nőből hiányoznak az érzések. Amúgy én f.a.s.z.i vagyok, de érzéseim nekem szoktak lenni, amit jó pár nő előszeretettel sárba taposott fiatalabb koromban. Meg én nekem már volt dolgom sok idegesítő, rohadt, szemétláda nővel. Engem egy munkahelyről pl. azért rúgtak ki, mert a nők megvádoltak az igazgatónőnél, hogy pedofil vagyok és 5000 ft-ért dugásra akartam rávenni kolléganőimet, de ez mind aljas hazugság volt, csak sajnos senki sem hitt nekem, így kirúgtak és mehettem máshova dolgozni. A lényeg, hogy sok olyan romlott lelkű, nővel volt már dolgom, akiben egy csepp jó érzés nem volt.
2021. febr. 23. 18:05
 4/38 anonim válasza:

Lehet nem pont a rugdalózódra gondoltak,hanem valami fegyveres testületnél dolgozóra.

A külső pedig igenis számít.Ha nem tetszel,el se tudom képzelni a szexet veled.

2021. febr. 23. 18:06
 5/38 anonim válasza:
Miért gondolod, hogy minden nőnek ugyanazok a dolgok fontosak, vonzóak?
2021. febr. 23. 18:11
 6/38 anonim válasza:
Ez olyan mint a fojtogatás és az erőszak, minden nő elítéli nyilvánosan, közben a 4 fal között csak erre vágynak.
2021. febr. 23. 18:11
 7/38 anonim válasza:
Majd, ha lesz olyan nő ezen a világon, aki többre tartja a kedvességet, az őszinteséget, meg a jószívűséget a jóképűségnél, az izmoknál, meg a pénznél, na akkor majd nem leszek szűz. De nekem gyanús, hogy szüzen fogok megdögölni.
2021. febr. 23. 18:12
 8/38 A kérdező kommentje:

Kedves 4.

Kifejezetten a munkaruhát említették, amit az iparban dolgozók hordanak,hogy az férfiasságot sugároz.

Nem véletlenül akadtam fent a kérdésen.. tisztában vagyok vele hogy a munkaruha mögött nem látszik hogy beszélek németül, angolul, közgazdasági diplomám van.. ez nincs ráírva a munkaruhára ;)

Csak egy munkás...

2021. febr. 23. 18:14
 9/38 A kérdező kommentje:

Kedves 5.

Én nem állítottam, hogy ez minden nő véleménye! Volt egy kérdés amire a válaszoló nők véleménye ez volt.

Persze rengeteg nő van a világon rengeteg véleménnyel! Csak ezeken a véleményeken tágra nyitottam a szemem.

2021. febr. 23. 18:15
 10/38 anonim válasza:
De azt feltételezted, hogy ők nem mondanak igazat, csak mert azok a nők, akiket te ismersz, nem így gondolják...
2021. febr. 23. 18:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!