Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kényszeres hazudozóval volt...

Kényszeres hazudozóval volt dolgom?

Figyelt kérdés

Körülbelül másfél hónapig ismerkedtem egy sráccal, ezalatt az idő alatt négyszer sikerült találkoznunk. Jóképű, okos, humoros srácról beszélünk, akinek minden oka megvan arra, hogy önbizalma legyen. Erős jellemnek tűnt, viszont szépen lassan kiderült, hogy több mindenben is ferdített. Pl. hány éves, mi lett a meccs eredménye (kosárladázik), hanyas lett a vizsgája stb. Nem értem a miértjét... A találkozókat többször is elhalasztottuk miatta, egyszer másnaposságra hivatkozva (pedig azt mondta nem is szokott alkoholt inni). Az utolsó találkozónk előtti napon írásából őgy tűnt várja a randit, de aznap először eltolta pár órával a dolgot, majd a tali előtt 1 órával lemondta, arra hivatkozva, hogy megismert egy másik lányt és ő nem olyan, aki egyszerre több nőt fűz. Nos, kiderült, hogy most egyik barátnőm ismerősének is írogat.


A szülei elváltak: édesapja megcsalta anyukáját. Hát mondanom se kell, nekem úgy tűnik az alma nem esett messze a fájától...


Az IQ-ja nagyon magas, már abból kiindulva, amilyen képzéseket elvégzet. Bennem nincs harag igazából csak nem értem, hogy akkor minek találkozott velem négyszer is, max sajnálatot érzek, mert nagyon nem lehet rendben lelkileg valami miatt...


Állítása szerint ő mindig jó kedvű, de kétlem, hogy egy ennyire bizonytalan, határozatlan embernek mindig kedélyes lenne a kedve.


Az ilyennek mi játszódik le a fejében?



2021. febr. 23. 18:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Több helyesírási hiba is van, ettől kérlek tekintsetek el. Köszönöm! :)
2021. febr. 23. 18:57
 2/7 anonim válasza:

Hát valamit nagyon kompenzálni akar.


A volt csajom volt ilyen...mindig magabiztos (nagyképű), hazudozós, és amiket leírtál kb minden.


Amikor összejöttem vele, akkor derült ki milyen sérülékeny ember is valójában. Egy lelkinyomorék volt csak úgy eltűnt az a nagy önbizalma pedig nem csináltam vele semmit.


Még levetkőzni sem tudott előttem soha.

Nem is lett belőle semmi komoly...

2021. febr. 23. 19:04
 3/7 anonim válasza:

Én is találkoztam ilyen férfival.

Kiderült, hogy még a nevéről is hazudott.

Álnevet böfögött oda, mert nem akarta, hogy kiderüljön, hogy van barátnője. Mivel már az első levélváltásnál leszögeztem, hogy nem kezdek olyanokkal, akik kapcsolatban vannak.

Körülbelül a harmadik találkozásnál lebukott valamivel, és utána már gyanús lett, egyre több kérdést tettem fel, és a végén megtört. Kiderült, hogy sem a gyerekkoráról, sem a munkájáról, az égadta világon semmiről sem mondott igazat.

Aztán jött a nagy szöveg, hogy már régóta nem működik a kapcsolat a barátnőjével, csak egy olyan lányra várt, aki miatt végre tovább tud lépni, rizsa-rizsa-rizsa... Azt hittem, hogy ott helyben megölöm.

Nem találkoztunk többet, de még hetekig irkált és hívogatott, amikor letiltottam, akkor meg megjelent itt-ott, nagyon ijesztő volt, komolyan féltem tőle.

Végül, nagy nehezen felszívódott, de csak azok után, hogy egyik alkalommal már a rendőrséggel fenyegetőztem.

Lehet, hogyha te kezdeményezed a szakítást, akkor begőzölt volna. Aki így tud hazudozni, attól más is kitelik. Egyáltalán nincs reális valóságképük. Vigyázni kell az ilyenekkel, és hidd el, jobban jártál, hogy kikerült a képből.

2021. febr. 23. 19:30
 4/7 anonim válasza:

Hogy az apja miért csalta meg az anyját, és miért váltak el, azt nem tudhatod.

De jól jártál hogy lemondta a randit, ha ekkora hóhányó, nem is való komoly kapcsolatra.

2021. febr. 23. 20:09
 5/7 anonim válasza:

Valószínű. De jobban jártál. Sok a kamus itt. Én most buktattam le egy 27 éves csávót, aki tök másnak mondta magát, mint aki. (5 levéllel sikerült azért.)

UI: Ha ír egy Roland nevű gépészmérnök, akkor ne higgy neki! ;)

2021. febr. 23. 20:42
 6/7 anonim válasza:
Volt szex a 4 tali alatt? Lehet nem akart sokat varni rad
2021. febr. 23. 22:50
 7/7 anonim válasza:
Nem értem a facebook és a zaklatók korában mi a facér kell igazi nevet mondani, munkahely telefonszámot főnök nevét ne adjanak komolyan? A társkeresést ha a gyerekemnek ajánlanám, el fogom mondani neki, soha ne adjon olyan adatokat ami alapján zaklatható. Ez a minimum a neten. Ha Kiss Benedek vagy Nagy Boglárka bolti eladó akkor még oké mert tucatnevek. Kb minden egyéb esetben normális ha nem ad meg olyan adatokat ami alapján rá lehet keresni, meg lehet találni néhány kattintással az adatait, ismerőseit, életét. Majd, ha bizalom, szimpátia lesz a találkozáson, majd akkor. Addig nincs adat.
2021. febr. 28. 02:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!