Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lehet itt ismerkedni ázsiai...

Lehet itt ismerkedni ázsiai lányokkal akik szintén szeretnének lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Lány vagyok de régóta nagyon bejönnek nekem és szeretnék ismerkedni ázsiai lányokkal akár még csak barátként, vagy komolyabb kapcsolat is lehetne belőle.

Mennyi erre az esély?

Egyedül vagyok amúgy ezzel, hogy nagyon csinosnak tartom őket lány létemre?

Normális válaszokat!



2021. febr. 24. 15:05
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nem, mert gyűlölik, amikor tárgyként, fétisként, különlegességként kezelik őket.
2021. febr. 24. 15:27
 2/12 A kérdező kommentje:

Jajj, félreértés ne essék.

nem fétis miatt vagy ilyesmi.

egyszerűen ők jönnek be bár ez sokak szerint akkor fétis?

nekem nem az.

bár ezt megértem az ő részükről is.

2021. febr. 24. 15:34
 3/12 anonim válasza:

Képzeld el a fordított helyzetet: elmész Japánba, ahol megrohannak a japán leszbikusok de csak azért, mert az európai nők tetszenek nekik, de még nem voltak eggyel sem. Csak egy újdonság vagy nekik.

Ez is fétis, különben nem csak ázsiai lányt keresnél.

2021. febr. 24. 15:38
 4/12 A kérdező kommentje:

ez tényleg igaz lehet.:(

sajnálom pedig, tényleg szépnek tartom őket.

ezek szerint ennek az álmomnak is búcsút kell mondjak.

2021. febr. 24. 15:40
 5/12 anonim válasza:
Nem kell, csak előbb emberként és lehetséges társként tekints rájuk, a kinézet legyen a bónusz. Tehát ne dobd le rögtön az ékszíjat, mert az illető ázsiai származású, hanem a többi dologra koncentrálj.
2021. febr. 24. 15:46
 6/12 A kérdező kommentje:

Persze hogy úgy tekintenék rájuk.

kösznönöm a tippeket.:)

sajnos nem tudom hogy ismerkedhetnék amúgy is, mert hiába látok sok ázsiai lányt ahol járok leszólítani nem lenne merszem sőt lehet simán tovább is menne..interneten pedig nem találok sehol ilyen helyeket.

2021. febr. 24. 16:01
 7/12 anonim válasza:
Én ismerek párat ha gondolod adok elérhetőséget
2021. febr. 24. 17:02
 8/12 anonim válasza:
Ne legyetek már ennyire álszentek. Nyilván a külső az első, mert az fog meg. Ha nekem nem tetszenek a feketék, akkor lehet bármilyen jó a személyisége, nem fogok vele kikezdeni. Ez csak egy példa volt, nincs bajom velük. Ugyanígy ha az ázsiaiak jönnek be, akkor őket fogom keresni.
2021. febr. 24. 17:24
 9/12 anonim válasza:
Vagy már el sem dönthetjük, hogy mi alapján válogatunk?
2021. febr. 24. 17:25
 10/12 A kérdező kommentje:
8.ennyi.:)
2021. febr. 24. 17:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!