Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Duci, molett lányokkal ismerke...

Duci, molett lányokkal ismerkednék és randiznék. Van itt ilyen?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy emiatt kicsit felszínesnek tűnök, de nemrég megígértem magamnak, hogy többet nem randizom vékony lánnyal, mert egyszerűen nem tetszenek nekem, és hosszú távon, még ha személyiségre pont egymáshoz is illünk, nem lenne jó sem neki, sem nekem, ha külsőre nem tetszik (vagy éppen én nem tetszem neki).


Korban minimum 18-20 éves lányokra gondolok, de nem idősebbekre ilyen 24-25-nél. Főleg Székesfehérváron, annak környékén vagy akár Budapesten. Pontosan súlyra vagy testtömegindexre nem tudom belőni, hogy mi az esetem, de itt van egy kép néhány nőről, akiket vonzónak találok: [link]

De az sem baj, ha ennél valamivel ducibb vagy, vagy nem éppen olyan arcod van, mint egy plus size modellnek.


Legutóbb 2017-ben randiztam lánnyal, ez részben amiatt van, hogy nem tudom, hol tudnék megismerni újabb lányokat, részben pedig azért, mert elkezdtem gyógyszereket szedni, amiktől úgy érzem, kissé elbutultam, és már nem tudok úgy beszélgetni bárkivel is, mint ahogy azelőtt tudtam.


Tudom, hogy nem vagyok egy főnyeremény, de próbálom fejleszteni magam. Én magam egy elég vékony srác vagyok, de egy ideje újra elkezdtem itthon edzeni, és amint lehet, elkezdek eljárni konditerembe is, szeretnék valamennyire megizmosodni. Jelenleg munkát keresek, az egyetemet félbehagytam, és ezelőtt még nem dolgoztam, de ha lesz meló, és összegyűl a pénz, és amint lehetséges, szeretnék a szüleimtől elköltözni valami albérletbe. Az angol nyelv és az informatika néhány ága érdekel, gondolkozom, hogy a jövőben ezeken a területeken kezdenék tanulni valamit, később ezen a területen dolgoznék. Régebben ilyen "edgy" stílusom volt hosszú hajjal és fekete ruhákkal, de azóta levágattam a hajam, szemüveget hordok, stb, valamivel visszafogottabb lett a kinézetem. Hobbijaim: hosszú, céltalan séták a környéken, miközben zenét hallgatok, Lego, Minecraft (ezen kívül más videojátékokkal nem játszom igazából), néha olvasás (Kafka pár könyvét olvastam eddig, pár könyvet az okkultizmusról, és pár Bionicle könyvet, valamikor folytatnám őket, ha nem lennék hozzá lusta).


Fontos megjegyeznem: autizmus spektrumzavarral és skizofréniával élek, 2018-ban diagnosztizáltak, de azóta kezelnek, néha csoportokra járok, és gyógyszereket szedek.


25/F



2021. febr. 25. 19:35
1 2
 1/16 anonim válasza:

Szia!

Nem vagyok ráfüggve a Gyakorira,de néha azért olvasgatok,válaszolok és tettem már fel kérdést is.Ilyen őszinte és nyílt levéllel,kérdéssel még nem találkoztam.Le a kalappal előtted.Én az eseted volnék,de a kor nem stimmel.Így nem tudok segíteni.

De hajrá!

2021. febr. 25. 20:23
 2/16 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm!
2021. febr. 25. 20:24
 3/16 anonim válasza:
Nincs mit! Egy élmény volt olvasni a soraidat.
2021. febr. 25. 20:30
 4/16 anonim válasza:
Próbáljátok meg! Annyira egymásnak lettetek teremtve
2021. febr. 26. 16:52
 5/16 anonim válasza:
Ez szerintem bunkóság!
2021. febr. 26. 18:27
 6/16 A kérdező kommentje:
5/5: Pontosan mire gondolsz, hogy bunkóság?
2021. febr. 26. 18:28
 7/16 anonim válasza:
Arra,amit a 4-es írt.
2021. febr. 26. 18:59
 8/16 anonim válasza:

Dettó ugyanez, leszámítva a skizofréniát és a munkanélküliséget.

Az nekem is komoly belső munka volt, hogy tényleg azzal jöjjek csak össze, aki igazán tetszik. Próbáltam háttérbeszorítani, de igazából ez tetszik- nem tetszik, fontos dolog. Bölcs dolog, hogy eljutottál ide. Hidd el, rengeteg embernek egy élet alatt sem sikerül (mindenki találkozott már a nádszál barátnő, aztán szeme sarkából figyeli a suliban a duci lányt jelenséggel).

Röviden, sok sikert kívánok !


Válasz a kérdésedre: biztos van ilyen, én már beszélgettem innen egy jó fej duci lánnyal.

2021. márc. 20. 20:43
 9/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

8-as: Köszönöm! :)

De igazából az a helyzet, hogy történt pár dolog, mióta ezt a kérdést kiírtam. Már több mint négy hete nem szedem a gyógyszereket, és visszaállt a gondolkodásom kicsit a gyógyszerek előttire, bár még van hova fejlődnöm. Most már nem vagyok ennyire kétségbeesett igazából, nem keresek már barátnőt, nem tudom, miért volt ez ennyire fontos, hogy kiírjak egy ilyen szöveget gyakorin. Meg tök gáznak is érzem már azt, ahogy megfogalmaztam, meg ahogy belinkeltem azt a képet. Most inkább magamra és a barátaimra koncentrálnék, szóval nem keresek barátnőt. Meg ha valahogy úgy alakulna, hogy találkoznék valakivel, nekem nem számítana, hogy duci vagy vékony, vagy az, hogy hogy néz ki. Szóval nem tudom, nem kellett volna ezt kiírnom.

2021. ápr. 7. 21:07
 10/16 anonim válasza:

Szia!

Részemről nincsen gond.

Minden jót!

Vigyázz magadra!

2021. ápr. 7. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!