Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Csak testi vonzalom?

Csak testi vonzalom?

Figyelt kérdés

18/F.

Van egy nagyon de tényleg nagyon szép lány, alakra mindenre.

Barátságban voltunk több évig a suli miatt, de most elkezdtünk járni egymáshoz. Filmezünk csak illetve kicsit vadulgatunk afféle petting féleség. (Nem feküdtünk le, szerintem nem is lenne vevő rá, még nem volt senkivel).

Úgy érzem hogy ezen kívül más programot nem tudnék vele.. Sétálunk is egyszerűen némák vagyunk, nincs semmi amiről tudnánk beszélgetni. Ő is azt mondta hogy bizonytalan a kapcsolat terén mert nem biztos hogy működne. Mit gondoltok, voltatok már ilyen helyzetben?


2021. febr. 27. 18:58
 1/7 anonim válasza:
Igen. Létezik szexkapcsolat is.
2021. febr. 27. 19:03
 2/7 A kérdező kommentje:
De úgy érzem hogy többet érzek. Meg amúgy is alkalmatlan erre, szerintem neki nem játszana ilyen. A fő probléma az hogy nem tudunk miről beszélgetni, úgy érzem hogy csak addig voltam érdekes neki amíg azthitte hogy elérhetetlen vagyok.
2021. febr. 27. 19:13
 3/7 anonim válasza:
Oké, de miért nem beszéled meg ezt vele?
2021. febr. 27. 19:15
 4/7 anonim válasza:

Ha jol ertem addig volt minden ok.mig barátsagban voltatok..azert csak nem beszéltetek meg minden témát?

Mit szeretnél tőle? Baratsagot v.többet is? A vadulas alatt azt erted petting, előjaték.Akkor itt mar több van mint baratsag..extrával szerintem

De te érzed hogy ez a kezdeti szexkapcsolat egyoldalú e?

2021. febr. 27. 20:16
 5/7 anonim válasza:
Hát.. Ha gondolod add meg privibe a nevét, majd összejövök vele én, ha normális 😅
2021. febr. 27. 20:43
 6/7 A kérdező kommentje:
Arról van szó hogy tudtuk mindíg is hogy kedveljük egymást, jobban mint barát. De 4 év után most nincs éppen senkinek kapcsolata. Én komolyan gondolnám vele, ő mondta hogy bizonytalan ebben az egészben, az a helyzet hogy én is érzem azt mint ő. Kémia megvan, de valahogy nem tudunk kettesben beszélgetni. Azt mondják úgy az igazi ha az embernek egyszerre barát is a párja, meg a szerelme is. Viszont amióta ez a dolog alakul köztünk azóta én teljesen megváltoztam vele, nem tudok úgy rá nézni mint barátra, nyomás alatt vagyok úgy érzem, és nem is tudok miről beszélni neki. Ezt szerintem teljesen megérzi. Szexkapcsolat pedig nem játszik, nem olyan, csinált már dolgokat a volt barátjával, de nem feküdtek le. Ritka az ilyen h egy dögös csaj ennyi évesen még nem volt meg senkinek. Meg az olyan kapcsolat úgy lehet érzelmileg nekem csak fájna
2021. febr. 27. 21:26
 7/7 anonim válasza:

Ez csak később működik hoa.mar régota együtt vagytok hogy a párod a szerelmed, baratod egyben..akár rokonlelkek is.

Neki valszeg fontosabb a baratság mint a szex.

Ha nem akarod elveszíteni mint barátot, hiszen ő nincs benne a szexben, akkor döntsd el így kell e.vagy nem? Akoris ha nehéz.

2021. febr. 27. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!