Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit csináljak, hogyha úgy...

Mit csináljak, hogyha úgy nézek ki 21 évesen, mint egy 14 éves?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag úgy nézek ki, mint egy gyerek emiatt számos negatív megkülönböztetés ér a hétköznapokban. Rendszeresen úgy kezelnek a kinézetem miatt, mint egy kamasz srácot, ami rettenetesen frusztráló.


21/F



2021. febr. 27. 23:46
1 2
 1/11 anonim válasza:
Próbálj ki más frizurát, legyen arcszőrzeted, felnőttesebb ruhatár, karóra. (Üveg nélküli szemüveg? Lehet, hogy segít kikell próbálni)
2021. febr. 27. 23:52
 2/11 anonim válasza:
Örülj neki, más mit meg nem adna ha fiatalabbnak nézne ki.
2021. febr. 28. 00:07
 3/11 anonim válasza:
Szerintem ebben rengeteg pozitívum rejlik. :D
2021. febr. 28. 00:35
 4/11 anonim válasza:

Engem is fiatalabbnak néznek a koromnál, és azon kívül, hogy simán 18 év alattinak mondhatom magam és kedvezményes belépőt kaphatok nincsen sok pozitívum benne.

Sokszor elkérik a személyimet, ha alkoholt veszek, a korombeli lányok gyerekként kezelnek, meg úgy egyébként sem vesznek komolyan az emberek.

Az elfogadáson kívül nem lehet sok mindent csinálni. Persze járhatsz felnőttes ruhákban, növeszthetsz szakállat (már ha tudsz, nekem az se megy), de amíg nem lesz karakteresebb, férfiasabb az arc, ugyanúgy le fognak nézni egyesek.

2021. febr. 28. 11:34
 5/11 anonim válasza:
Elegánsabb ruházat sokat segít
2021. febr. 28. 12:11
 6/11 anonim válasza:

Ez a problémád hamar elmúlik majd, viszont az élet NAGYOBBIK felében megköszönöd majd, hogy nem vagy az a korán "aszalódó" fajta, és vígan futkározol 80 évesen a járókeretes 70-esek között.


Nők szerint meg attól lesz valaki férfi, hogy jó ronda... hát gratulálok.

2021. febr. 28. 14:50
 7/11 anonim válasza:

Az, hogy valaki huszonévesen gyereknek néz ki, nem garancia arra, hogy idős korában is fitt marad.

Nem szeretem az ilyen "majd később jobb lesz" érveket, mert senki sem tudja, hogy mi lesz később. Egészséges életmóddal ugyan lehet javítani az életminőségen, de a genetikát nem lehet megváltoztatni. Továbbá a környezet is olyan, amire kicsi a ráhatásunk. Ki tudja, hogy mit hoz a jövő, egy ilyen kiszámíthatatlan dologba nem fektetném a bizalmamat.

2021. febr. 28. 18:10
 8/11 anonim válasza:
én is ilyen vagyok és örülök neki :D
2021. febr. 28. 18:31
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves 18:31-es!

És mégis milyen pozitív vonzatát tapasztalod ennek a dolognak? Miért tudsz ennek örülni? :)

2021. febr. 28. 22:18
 10/11 anonim válasza:
Ismerkedj 14 evesekkel:D
2021. márc. 2. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!