Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mennyire népszerű a facebook...

Mennyire népszerű a facebook társkeresője? Kinek mi a tapasztalata? Megéri regisztrálni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 1. 15:05
 1/8 anonim válasza:

Ugyanaz mint a Tinder/Badoo és társai

Ha jól nézel ki (jók a képeid) akkor jönnek a likeok, ha átlagos vagy annál rosszabbul nézel ki akkor a kutyát nem érdekled

2021. márc. 1. 15:56
 2/8 anonim válasza:
Nagy nulla az is sajnos.
2021. márc. 1. 18:01
 3/8 anonim válasza:
Ugyanaz, mint a többi. Egy rakat lányt megjelöltem, de kb. semmi eredmény. Szerintem a nők döntő többsége nem gondolja komolyan ezeket a társkeresős dolgokat, és még az átlagos külsejű nők is csak a szőke herceget várják. Egyébként az első válaszolónak sajnos igaza van, a társkeresőkön az átlagos vagy az alatti külsejű embereknek nem sok esélyük van. Bár én zömmel átlagos nőket szoktam megjelölgetni, mert a jobbaknál valószínűleg nem is lenne esélyem, a cicababák és műnők pedig amúgy sem az eseteim.
2021. márc. 1. 18:11
 4/8 anonim válasza:
Tényleg nincs különbség a Tinder és a Facebook társkereső között. Ugyanazok az emberek regisztráltak mindkettőre. Ha a Tinder nem jött be, ne várj tőle csodát!
2021. márc. 1. 19:03
 5/8 anonim válasza:

#3-as jól mondja, a nők többsége csak unaloműzőnek használja.

Amióta tart a dögvész durván 80 matchből kb. 5 lánnyal sikerült hosszabb, értelmesebb beszélgetést folytatni (ők olyan lányok akik a képek alapján csinosnak és intelligensnek is tűntek) aztán amikor szóba kerül a találkozás akkor benne vannak, meg persze, oké, aztán többet nem válaszolnak

Viszont beszéltem erről egy 21 éves lány barátommal, ő (és a barátnői is...) inkább a 30+os korosztályt vadásszák mert bizony elég komoly elvárások vannak egzisztencia címszóval (5 évnél fiatalabb kocsi, lakás, nyaralás, legyen középvezető, az nem baj ha házas vagy gyereke van)

Az insta követőket gyűjtőkről már ne is beszéljünk, volt aki azután írt rám hogy kikövettem: "mekkora csicska vagyok és mit képzelek magamról hogy én kikövetem amikor a helyemben lesz 1000 másik követője" :D :D

19 éves lányról beszélünk szóval vannak bajok...

Szerencsére már jön a tavasz, maszkot tokára aztán lehet újra mosolyogni a lányokra vagy marad a rejszolás

#1-es vagyok csak délután még nem volt kedvem ezt ilyen hosszasan kifejteni

2021. márc. 1. 19:10
 6/8 anonim válasza:
Sztem meg rosszabb mint a Tinder
2021. márc. 1. 20:39
 7/8 anonim válasza:
Nem vagyok fent a face-n, de így látatlanban szerintem a legrosszabb. Általában igaz, hogy minél nagyobb a tömeg, annál alacsonyabb a színvonal.
2021. márc. 1. 20:43
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat! :)
2021. márc. 1. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!