Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Introvertált lányok, szeretnét...

Introvertált lányok, szeretnétek velem ismerkedni? 19/F

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azért introvertált lányokkal szeretnék ismerkedni, mert én is az vagyok, és mivel ez egy anonim oldal, én azt gyanítom, hogy az ilyen lányok nincsenek kevesen itt az oldalon.


Azt vettem észre, hogy a múlt héttől kezdve eléggé megszaporodtak itt az ismerkedős kérdések, nem tudom, hogy ennek köze van-e ahhoz, hogy a Kormány 90 nappal meghosszabbította a veszélyhelyzetet, szóval úgy gondoltam, hogy bepróbálkozok én is, hátha sikerrel járok. :)


Én egy 19 éves fiú vagyok, aki jövő héten tölti be a 20-at, írtam, hogy introvertált típus vagyok, ez nálam abban merül ki, hogy ha tehetem, akkor szeretek itthon lenni a kis világomban, kicsit csendesebb, visszahúzódóbb típus vagyok, de akivel jó viszonyt ápolok, annak könnyen megtudok nyílni, és néhanapján nagyon jól esik kimozdulni, tehát antiszociálisnak nem mondanám magam. :)


Lényeges dolog, hogy én a Nyugat-Dunántúlon élek, tehát olyan lányokkal szeretnék ismerkedni, akik szintén idevalósiak, és mivel ismerkedés a célom, és ha jól mennek a dolgok, akkor egy bizonyos idő után találkozni is szeretnék a másikkal, tehát a nagyon nagy távolság az nem túl előnyös így. Nem titkolom, az az elsődleges célom, hogy kapcsolatot létesítsek valakivel, ha lenne barátnőm, akkor nem írnék ki ide egy ilyen kérdést. :)


Ha esetleg valakinek felkeltettem az érdeklődését, és úgy érzi, hogy szeretne velem ismerkedni, akkor PRIVÁTBAN nyugodtan jelezze. :)



2021. márc. 2. 15:19
 1/1 anonim válasza:
Nekem irhatsz :)
2021. márc. 6. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!