Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Bejött már valakinek valamelyi...

Bejött már valakinek valamelyik online társkereső platform?

Figyelt kérdés

Gondolok itt Tinderre, Badoo-ra, Facebook Társkeresőre főként.

Eddig nem igazán jártam sikerrel ezen az oldalakon abból a szempontból, hogy a legtöbb esetben a beszélgetések vagy kihalnak vagy épp rájövök, hogy akivel beszélgetek nem százas az agyában.


Van itt olyan, aki ott találkozott a párjával és lett belőle komoly kapcsolat?



2021. márc. 2. 21:03
1 2
 1/20 anonim válasza:
Igen, de másik oldalon, egyik sem ezek közül.
2021. márc. 2. 21:12
 2/20 A kérdező kommentje:
És melyik volt az, ha kérdezhetem?
2021. márc. 2. 21:14
 3/20 anonim válasza:

Nekem volt, de nagyon nem egyszerű. Sajnos kb csak minden 20.-al tudsz eljutni a találkozásig, addig meg nagyon sok energiát el lehet rá pazarolni a sok értelmetlen beszélgetéssel és semmi nem garantálja a sikert, de muszáj próbálkozni. Egy fontos dolog:

Ne hagyd hogy a sikertelenség elvegye az önbizalmad mert az ilyen társkeresőből kapott visszajelzések nem a valós képet mutatják.

2021. márc. 2. 21:16
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! :) nem veszi el a kedvemet, meg nem is ez alapján építem fel az önmagamról alkotott képet, bár néha nehéz nagyon figyelmen kívül hagyni ezeket
2021. márc. 2. 21:25
 5/20 anonim válasza:
Nem igazán. Fb Társkeresőn a bő két hónap alatt egyetlen matchem sem volt, Badoo-n összesen kettő, abból az egyik csaj másnapra felszívódott, a másik meg tegnap este jelölt vissza, de semmit nem reagált az üzenetemre. Amúgy sajnos ez van, a nők nagy része csak egót növelni meg az unalmát elhessegetni jár az ilyen oldalakra, aki meg komolyan gondolja, az is zömmel a férfiak felső 10%-ából akar válogatni. De feltételezem, hogy a nőknek sem sokkal könnyebb hasonló oldalakon párt találniuk. Rengeteg idő, pénz és energia megy el a nagy semmire, miközben jó sok kudarcélményt szedsz össze.
2021. márc. 2. 21:25
 6/20 A kérdező kommentje:
Hát egyébként nő vagyok, rengeteg matchem van, beszélgetek is, de nem érzem előrehaladásnak vagy épp sikeresnek a helyzetet
2021. márc. 2. 21:33
 7/20 anonim válasza:
#6: Te melyiket használod? És nem akarnak találkozni veled a férfiak? Vagy nem találsz megfelelő személyt?
2021. márc. 2. 21:35
 8/20 A kérdező kommentje:
Inkább nem találok megfelelő személyt, pedig nem nagyon az elvárásaim. Az összeset használtam már. Nagyon sok férfival találkoztam is, de nagyon levésből lett egynél több randi
2021. márc. 2. 21:39
 9/20 anonim válasza:
És miért nincs több randi? Ők nem keresnek téged, vagy te zárod le a dolgot? Mondjuk egy nőnek szerintem viszonylag könnyebb, én még odáig sem nagyon jutok el, hogy matchem legyen.
2021. márc. 2. 21:52
 10/20 A kérdező kommentje:

Oh sajnálom :(


Hát néha én zárom le, néha ők

2021. márc. 2. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!