Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt sportos nők?

Vannak itt sportos nők?

Figyelt kérdés
Most nem a soványakra gondolok, hanem akik szoktak (legalábbis a karantén előtt) legalább heti 2 szer sportolni. Nekik megfigyeléseim szerint nagyon szép alakjuk van, akkor is ha nem vékonyak ^_^

2021. márc. 3. 01:38
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Fiatal nőkre gondoltam.
2021. márc. 3. 01:41
 2/19 anonim válasza:
Te hányszor jársz edzeni? Mennyire vagy kigyúrva? Hány centi magas vagy?
2021. márc. 3. 06:45
 3/19 anonim válasza:

Vannak

Mi a kérdés?

2021. márc. 3. 07:33
 4/19 anonim válasza:
Igen.
2021. márc. 3. 07:46
 5/19 anonim válasza:

Heti 3x sportolás ált suli óta alap nálam. De nekem van párom.

Viszont mit jelent nálad a fiatal nők kategória, 20-30-as korosztály? Te hány éves vagy?

2021. márc. 3. 07:54
 6/19 A kérdező kommentje:

Második!

Nem tudom miért lényeg, hogy én hányszor, és hova járok. Nyilvánvaló, hogy neked savanyú a szőlő, ezért provokálsz


A kérdés: van-e kedve ismerkedni valakinek velem. Mint férfi és nő.


A fiatal nő inkább kinézetre fiatal. De amúgy igen, jellemzően a 30 alattiak szoktak bejönni.

2021. márc. 3. 08:14
 7/19 anonim válasza:
Kedves kérdező! Valószínűleg azért kérdezi a 2. hogy te mennyit edzel mennyire vagy sportos, hiszen ha neked ez az elvárásod egy nő felé, jogos hogy a másik oldalnak is hasonló elvárásai lesznek..
2021. márc. 3. 08:30
 8/19 anonim válasza:

Nem tudom milyen elvárásokról beszélsz. Ha az egyik ember például gamer, a másik meg nagy maratonista, akkor eleve nem illenek össze.


Elvárásai a másodiknak vannak. Nézd meg, rögtön a magasságommal huzakodott elő (amin nem lehet változtatni), fogást akart találni rajtam.


Ha komolyan érdeklődött volna, akkor megteszi privátban. Szerintem csak le akar húzni. Nézd meg a szóhasználatot. Másrészt a "nem sportol" és a "ki van gyúrva" között van pár sportág.

2021. márc. 3. 09:23
 9/19 A kérdező kommentje:
Hopp. Véletlen a másik felhasználómból írtam. De ez a lényegen nem változtat. 7-es, én inkább nem kockáztatok.
2021. márc. 3. 09:25
 10/19 anonim válasza:
Ügyesen megédted magad! Szerintem annyit akkor érdemes beleírni a kérdésbe hogy te mit sportolsz illetve hoy mennyire vagy sportos
2021. márc. 3. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!