Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt számomra egy társ?

Van itt számomra egy társ?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Viki vagyok, 23 éves. Elég jól nézek ki, és sportos fiút képzelnék el magam mellett ideális társnak. Nincs kedvem szórakozni, meg öregemberekkel diskurálni. És nem kérek olyan üziket, ahol mutogassátok a nemi szerveiteket. Nem hiszem el, hogy nincs az egész világon normális férfi. Ha meg van, akkor jó lenne ha felvenné velem a kapcsolatot. Anyámmal élek, az is minden nap szekál, hogy találjak már végre valakit magam mellé. Dolgozom, szakács vagyok.

2021. márc. 3. 09:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim válasza:
Hát ez hatalmas!!! 😂
2021. márc. 3. 09:26
 2/71 A kérdező kommentje:
Mi hatalmas?
2021. márc. 3. 09:29
 3/71 anonim válasza:

nem tudom, mi az öregember, de tetszik, amit írtál. Zseneiális! Jó fej lehetsz, ha ilyen humorod van!


44/F

2021. márc. 3. 09:29
 4/71 anonim válasza:
Engem is szekál az anyukám, esetleg adhatunk egy esélyt egymásnak. Rizsfelfujtat is tudsz csinálni? 39/F
2021. márc. 3. 09:32
 5/71 anonim válasza:

Szia!

Sok normális férfi van, csak meg kell őket találni. Magamat normálisnak tartom, de ha komoly kapcsolatban gondolkozom akkor nem csak a külsősegeket nézem. Rólad most annyit tudunk, hogy magadat jó kinézetűnek tartod, szakács vagy és sportos párt keresel. Ez a leírás tipikusan az általad nem kívánt közösséget vonzza be (nem a sportos fiúkat, hanem akik csak kinézetalapon megmutatják a méretüket).

Én kiesek mert az alkatom nem sportos, inkább átlagos, de ha itt a társkeresést komolyan gondolod írj pár sort magadról a kérdés alá. Könnyebben megtalálnak azok akikkel van közös érdeklődés.

2021. márc. 3. 09:32
 6/71 anonim válasza:
🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Nagyok az elvarasok.
2021. márc. 3. 10:11
 7/71 anonim válasza:

Még írtam is volna, mert egyik kedvenc nevem a tiéd, egyszerűen imádom. Az is jó hogy valami komolyat keresel. De nem vagy szimpi.

Sok sikert a továbbiakban.

2021. márc. 3. 10:15
 8/71 anonim válasza:
"Elég jól nézek ki, és sportos fiút képzelnék el magam mellett ideális társnak." Az igényesség csimborasszója. Erre aztán lehet építeni egy jó kapcsolatot/házasságot.
2021. márc. 3. 10:37
 9/71 anonim válasza:

mondjuk előny, hogy tudsz főzni, volt is már Viki nevű barátnőm, tehát a neved sem rontanám el 🤷

sportos nem vagyok, inkább fürge 😂

2021. márc. 3. 10:37
 10/71 anonim válasza:

Szia Viki!

Komoly kapcsolatot keresek én is. Én még egyetemista vagyok, magas, sportos. Ha bensőre rendbe vagy és nem járt benned ezelőtt sok srác (bocsi, erre allergiás vagyok), akkor beszélhetünk, hátha :)

2021. márc. 3. 10:39
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!