Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Facebook társkeresőt akik...

Facebook társkeresőt akik használják(lányok) milyen?

Figyelt kérdés

Lányok, aki használja a facebook saját társkeresőjét, arra lennék kíváncsi kb hány likol-ótok van?

Magyarán hány embertől kaptatok eddig kedvelést es mióta vagytok fent?

Kort is írjatok. Köszönöm:) és legyen szép estétek.


2021. márc. 4. 22:11
 1/3 anonim válasza:
Tudom, lányoknak írtad ki a kérdést, de én a másik oldalról válaszolok most neked. Szerintem egy átlagos külsejű lány is sok megjelölést kaphat, férfiként én is elég sok nőt megszíveztem. Más kérdés, hogy egy matchem sem lett. Mondjuk ez nem is meglepő, tekintve, hogy egyrészt a nők tekintélyes hányada csak magamutogatás, lájkvadászat okán van fenn társkeresőkön, másrészt meg még az átlagos nőknek is rendszerint a csillagos egekben vannak az igényeik. Szóval én férfiként úgy gondolom, hogy ha egy átlagos külsejű nő regisztrál, akkor már másnapra lesz vagy 50 lájkja, ha nem több.
2021. márc. 5. 11:05
 2/3 A kérdező kommentje:
En is erre gondolok
2021. márc. 5. 11:50
 3/3 anonim válasza:
#2: Egy átlagos külsejű férfinak kb. nulla esélye van a társkeresőkön, még kevesebb, mint a való életben. Semmi nem számít, sem az, hogy mennyire vagy tanult, sem az, hogy dolgozol-e, családszerető vagy-e, semmi. Érdekes módon a rengeteg lájkra gyakorlatilag semmi visszajelzést sem kapok a nőktől, nem csak a Fb társkeresőjén, de máshol sem. Még egy átlagos nő is válogathat a jobbnál jobb faszik közül, nem is csoda, hogy hol tartanak az igényeikkel. A nőkre özönlik a férfiak érdeklődése, ők meg ezt élvezik, ennyi.
2021. márc. 5. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!