Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogy működik ez az interneten...

Hogy működik ez az interneten való ismerkedés?

Figyelt kérdés

Na szóval, lehet, hogy egy picit hülyén fog hangzani ez a kérdés...Lehet, hogy velem van a baj, de az lenne a problémám, hogy egyszerűen nem tudom elképzelni másoknak hogy megy ez a netes ismerkedés...😅

Mióta itthon vagyok sokszor unalmasak a napjaim és néha magányosnak érzem magam, és nagyon jó lenne olyankor valakivel beszélgetni. Ezért gondoltam teszek egy próbát hátha én is sikerrel járok így a neten, de sajnos nekem ezzel nem túl jók a tapasztalataim. Nem sikerült még így tartós beszélgetést, ismeretséget kialakítnaom senkivel...még ha jól is indul, és akkor is az lesz a vége, hogy csak én érdeklődöm, a másik fél nem keres, eltűnik. Ha beszélünk az is csak ilyen pár szavas felszínes írogatás, ami nekem nem elég és bevallom már nagyon unalmas is. Nyílván azt én is tudom, hogy nem huzamosabb ideig nem igazán működik ha csak chatelünk, és úgy talán hamarabb alábbhagy az érdeklődés is, bár én úgy vagyok vele ha érdekes a másik személyisége és megtaláljuk a közös hangot akkor részemről az sem jelent akadályt. Mondjuk nyilván jó lenne majd idővel találkozni, csak előtte szeretném megismerni a személyiségét, gondolkodását amennyire csak lehet így a neten keresztül. Mert én alapvetően az elején inkább visszahúzódóbb típus vagyok, időre van szüksége ahhoz, hogy igazán feloldódjak egy idegen társaságában, főleg személyesen. Úgy gondolom ezt nagyban megkönnyítené, ha előtte neten már összeismerkednénk kicsit. Azt sem tudom milyen oldalon lenne érdemes próbálkozni. Nem feltétlen a párkeresés a célom, szimplán barátkozásra is nyitott vagyok.


Lehet, hogy picit összeszedetlen lett a fenti leírásom, de azért remélem érthető a problémám. Igazából mindenféle tanácsra, tapasztalatra kíváncsi lennék. Lehet én csinálok valamit rosszul, és azért nem sikerül. Vagy csak szimplán "rossz" emberekbe futottam bele? Mennyire lehet szerintetek a neten tartósabb, hosszútávú beszélgetést kialakítani, később személyes találkozó után akár barátságot? Tudtok valami jó ismerkedős oldalt esetleg?


Egyébként ha ez számít valamit lány vagyok. 😅


2021. márc. 7. 21:25
 1/8 anonim válasza:

1. Regisztrálsz egy oldalon, ami ingyenesnek hirdeti magát, de rájössz lóvé nélkül kb. semmire nem tudod használni, így hát előfizetsz 1 hónapra.

2. Válogatsz a kamuprofilok és az unatkozó tagok között

3. Pár hétig cseteltek és szivatjátok egymást, meg kerülgetitek a személyes találkozó lehetőségét válogatott, ámde folyamatosan ismétlődő béna kifogásokkal.

4. Belátod, hogy átcsesztek és a kör kezdődik elölről.

2021. márc. 7. 21:32
 2/8 anonim válasza:

Férfiként nekem is ugyanez a problémám! Próbálok levelezőtársakat, levelezőbarátokat találni, de 2 - 3 levél után csesznek visszaírni...

Az szokott lenni a legnagyobb bajom, hogy mindig csak én kérdezek, én dobok fel témát, mert úgy látszik, sok embernek nincsenek önálló gondolataik, annyira egysejtűek...

Úgyhogy, én már eleve úgy állok hozzá minden levelezéshez itt is, hogy maximum 3 levél után úgyis eltűnik...

2021. márc. 7. 21:33
 3/8 anonim válasza:

Nekem az összes tartós kapcsolatom netes volt, lehetséges, csak nehéz, és VALÓJÁBAN érdekesnek kell lenni. Sajnos vinned kell a hátadon gyakran a kommunikációt, ha megéri, tök mindegy, hogy milyen nemű vagy. Férfiként nekem egy külön, fizetetlen és hálátlan munka volt az eleje :D


Amúgy nyugodtan irj rám, ha beszélgetni akarsz, sajnos túlságosan ráérek :D

2021. márc. 7. 21:35
 4/8 anonim válasza:
Ha van kedved beszélgetni, ide is írhatsz. :)
2021. márc. 7. 21:40
 5/8 anonim válasza:
Írhattok nekem is.
2021. márc. 7. 21:45
 6/8 anonim válasza:
Kérdező, mivel 3,14na van a kábad között, így itt is minden férfi csak meg akar dönteni, azért ilyen kedvesek veled
2021. márc. 7. 22:05
 7/8 anonim válasza:

A többiek már jól leírták hogy mire számíts

Én ma délután halálra untam magam (tényleg nem volt semmi dolgom), szóval szóraakoztam egy kicsit, meg is fogalmazódott bennem néhány kérdés amit itt fel is tettem nem olyan rég

https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__tarskereses__1100..


Lényeg a lényeg: ne várj tőle sokat...

2021. márc. 7. 22:26
 8/8 anonim válasza:

Én inkább csak olyanokat tudnék mondani,amiket mindenképp kerülj el :D

Randochat,Chat.hu például felejtős oldalak,mert egy hatalmas fertő az egész...

Nekem sikerült több hónapja tartó barátságot kialakítanom innen a gyakorikérdésekről is,viszont a 2/20-25 hát...finoman szólva sem túl jó arány.

Azt tudom neked tanácsolni,hogy ne add fel,mert sosem tudni,éppen melyik delikvens lesz az,aki akár hosszabb távon is az életed része lehet. De azért rágörcsölni sem érdemes túlságosan,mert az itt lévők többsége nem ér annyit :D 22/F

2021. márc. 7. 22:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!