Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért van az hogy ha valaki...

Miért van az hogy ha valaki érzelmeket kezd el felém mutatni, és kapcsolatot akar, és én is szeretem de ő ezt nem tudja mert 0-24 be azt játszom hogy utálom???? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Amúgy lány vagyok, és nem az első eset hogy egy fiú elekezd felém nyitni, bevallja hogy szeret, főleg olyanok akiket rég óta ismerek (de amugy ismeretlenebbekkel is ez van) És én is bele szeretek meg kedvelem stb... szóval viszonzom az érzelmeit de kivülről végig azt mutatom hogy nem birom, meg bunko vagyok vele, flegma meg hasonlók!😩 Miert lehet ez? Milyen okok vannak? Esetleg felnek egy kapcsolattol (de nem érzem igy de akkor azokban a pillanatokban talán igen, ossze vagyok ilyen téren zavarodva :/ g

2021. márc. 11. 11:35
 1/7 anonim válasza:
Szia! Én is nagyon hasonlóan szoktam ezzel lenni. Valószínűleg félsz a kapcsolattól, csak nem tudsz róla vagy nem ismered be. Ezzel semmi baj nincs, lehet még kicsit éretlen vagy (ne haragudj, nem megbántani szeretnélek ezzel), de majd kinövöd, ne aggódj! :)
2021. márc. 11. 12:03
 2/7 anonim válasza:

Hmm, érdekes. Én is szoktam bunkó lenni azokkal akiket kedvelek, és nem kifejezetten szándékosan, csak amikor elengedem magam, akkor jön a szarkasztikus énem...


Másokkal szoktál bunkó vagy flegma lenni?

Vagy csak a fiúkkal, akiket kedvelsz?


Van aki értékeli a szarkazmust, a flegmaságot, valakinek bejön ez, ha úgy érzed, hogy ez a személyiséged része, akkor vagy keress olyan embert, aki ilyen, vagy tudsz rajta változtatni, ha nagyon akarod.


A másik lehetőség pedig, hogy csak egy álarcként, egy védőfalként használod, mint ahogy te is írtad, talán félsz valamitől: hogy nem fogadná el, hogy milyen vagy, mi lenne, ha magadat adnád, és akkor nem szeretne?...


Megoldás (talán?): Ha össze vagy zavarodva ezzel kapcsolatban... akkor mi lenne ha azzal beszélnél, akit érint a dolog??^^

Mondd el neki is, amit itt leírtál.

Ha tényleg azért szeret, aki vagy akkor megértő lesz (még örülni is fog, hogy nem utálod!, ha ez jött le neki...) Egyébként honnan tudod, hogy úgy veszi hogy utálod? Lehet hogy bejönnek neki a lányok akik kívül keményebbek, de belül...<3^^.

Ha pedig nem lesz megértő, segítőkész... akkor pedig nem azért szeret aki vagy, nem azt szereti aki vagy, hanem azt aki szeretné hogy legyél, és akkor ideje más pasi után nézni. Ha valaki azt mondja neked, hogy szeret, de nem tudsz önmagad lenni mellette, az nem téged szeret, nem azt aki igazából vagy, és attól a kapcsolattól nem leszel boldog. - ezt jegyezd meg.


De egyébként kicsit nehéz így tanácsot adni, hogy egyikőtöket sem ismerem, de az mindig segít, ha beszéltek róla. A jó kommunikáció a legtöbb dolgot meg tudja oldani.

De nincs túl sok tapasztalatom a párkapcsolatokkal sem, úgyhogy nem kell szentírásnak venni amit írtam.


Azért remélem tudtam segíteni

:P

2021. márc. 11. 12:10
 3/7 anonim válasza:
A legegyszerűbb az hogy elmondod neki mit érzel, akkor biztos nem ért félre semmit.
2021. márc. 11. 12:22
 4/7 anonim válasza:

Ne haragudj, de az egyik ismerősöm ugyanígy volt.. Nőgyógyászhoz ment aki küldte szexualpszichologushoz.. mint kiderult nala az a baj hogy egy férfival nem akarja lekötni magát.. nem tudom nálad mi a baj de menj te is dokihoz mert ez így nem lesz oké...


F

2021. márc. 11. 12:29
 5/7 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok, de férfiban. Akarom is, hogy valaki szeressen kedveljen, de félek az elköteleződéstől, így inkább elmarom magam mellől.
2021. márc. 11. 12:52
 6/7 anonim válasza:

Hogy lehetsz ekkora paraszt

Miért nem tudod nyíltan viszonozni az érzelmeket

2021. márc. 11. 20:56
 7/7 anonim válasza:

Sajnos ezzel leginkább a másik félnek ártasz. Legalább erre legyen meg az eszed, hogy nem okozol neki csalódást. Én is így jártam egy nálam 12évvel fiatalabb csajjal. Aki irásban úgy tett mintha érdekelném őt, a valóságban azonban mintha egy másik személyiség lett volna. Végül kiderült 1-2 hónap után, hogy ő az a fajta éretlen személyiség aki inkább úgy tesz mintha érdekelné a másik ,minthogy megmondja őszintén azt, hogy nem akar semmit. Tényleg vannak ilyenek akik nem merik felvállalni az érzéseiket, csak nehogy megbántsanak másokat. Sajna ha a másik fél meg közben megszereti, de a végén kiderül, hogy a másik meg kb. le se sza*ja, akkor azután egy igen rossz érzés marad meg. Majd azt fogják rág mondani, hogy nem vagy őszinte, megbízhatatlan vagy, kamuzol, és éretlen. Erre van szükséged?

37/F

2021. márc. 15. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!