Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hölgyek! Van itt olyan aki...

Hölgyek! Van itt olyan aki szívesen ismerkedne egy 37 éves kék szemű, nem kopaszodó,ápolt, kicsit sportos testalkatú férfival, akinek a legfőbb erénye az őszinteség, megbízhatóság, tudatosság, és picit a spiritualitás?

Figyelt kérdés
Mostanában jól esne egy kis ismerkedés, akár komolyabb is kialakulhatna. Egy jó társalgáshoz nem kellenek határok, de ha Debrecen és vonzáskörzetéből való vagy, abból még komolyabb dolog is kialakulhatna. Én hiszem, hogy vannak itt is értelmes nők, akik hasonlóan mint én, keresik az ismeretséget, az új dolgokat. Ti hogy látjátok ezt?

2021. márc. 15. 20:21
 1/4 anonim válasza:
Én ismerkednék.
2021. márc. 15. 20:23
 2/4 anonim válasza:
Valamiért ezek a kérdések nagyon emlékezternek engem a használtautó hirdetésekre. Te is garázsban tartott rozsda nélküli vagy?😂
2021. márc. 17. 00:04
 3/4 anonim válasza:
női tulajtól.
2021. márc. 17. 13:47
 4/4 A kérdező kommentje:
A kérdező: Nyilván fura ez érthető, de ez pont az a fórum, ahol elég gyakran találni meglepő kérdéseket. :-)...és frappáns válaszokat rá :-)
2021. márc. 17. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!