Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ez komolyan megtörtént! Ilyen...

Ez komolyan megtörtént! Ilyen van???

Figyelt kérdés

Egyik nap történt, hogy sétáltam a tóparton és amikor belenéztem a tóba megláttam egy tükörképet. Először nem tudtam, hova tenni, de valami hihetetlen látvány volt, egy helyes, jópofa srác tükörképe nézett vissza rám, aki 184 magas, 26 éves és 80 kg körüli sportos forma volt.

Elárulta, hogy szeret sportolni, edzeni, és ő egy szingli, heteró férfi aki komoly kapcsolatot keres.

Egyébként nagyon rendes, kedves forma a pali. Lányok, privátban várja, hogy írjatok neki. :D



2021. márc. 26. 14:03
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

#20

Egyáltalán nem képzelem magam annyira helyes, jópofa srácnak, mint amennyire a kiírás sugallja. Nem vagyok öntelt, a szépség meg relatív. Viszont az egészséges önbecslés, önértékelés sem árt, de a kérdésben ezt egyértelműen túltoltam, ezzel már nem tudok mit kezdeni. Így hát vállalom a következményeit.

És, hogy a kérdésedre is válaszoljak: Miért ne ismerkedhetnék neten, különösen a mai időkben? Nem vetem el ezt a lehetőséget sem, csak azért mert némelyek nem látják értelmét. Mi van, ha az a bizonyos "Nagy Ő" épp unalmában a gyk-t nyomja? Mi az esély rá? Csekélyke, de azt is meg kell ragadni. :)

2021. márc. 31. 11:27
 22/29 anonim válasza:
Milyen lányt keresel? Úgy nagyvonalakban?
2021. ápr. 1. 23:16
 23/29 A kérdező kommentje:

#22

Nincsenek hatalmas elvárásaim.

Külsőre: átlag vagy vékonyabb testalkat.

Belsőre: őszinte, hűséges, megértő. Lehessen megbeszélni vele dolgokat, legyen fejlődőképes. Olyat nem várnék el amit én sem tudnék nyújtani, ez így korrekt.

2021. ápr. 1. 23:37
 24/29 anonim válasza:
#23 Ha gondolod, akkor írj, (bár remélem az nem lesz gond ha ritkábban írok vissza az egyetem véget de igyekszem válaszolni)
2021. ápr. 2. 16:25
 25/29 A kérdező kommentje:

#24

Gondolom, így hát írtam :D

2021. ápr. 3. 02:06
 26/29 anonim válasza:
hogy lehetsz hetero, he egy férfit helyesnek látsz?
2021. ápr. 8. 03:21
 27/29 anonim válasza:
Rosszul értelmezed! Amúgy meg egy hetero férfi is mondhatja, hogy helyes férfi vagy jó alakja van.
2021. ápr. 8. 08:26
 28/29 anonim válasza:
Megtaláltad a nagy Öt?
2022. dec. 17. 04:07
 29/29 anonim válasza:
én akartam őt, de nem írtam rá még
2022. dec. 17. 11:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!