Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tudnátok olyan oldalakat írni...

Tudnátok olyan oldalakat írni ahol tudok ázsiai fiúkkal/lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nagyon bejönnek az ázsiaiak, teljesen a rabjuk vagyok. De sajnos egyet sem ismerek személyesen.

Szóval tudnátok olyan oldalakat írni ahol tudok ismerkedni.

Előre is köszönöm,és kérlek benneteket akinek nem ez a véleménye az ne kommentáljon. Nem akarok vitát, előre is köszi mégegyszer!


2021. márc. 30. 18:06
 1/5 anonim válasza:

[link]


Ilyen nyelvtanulós appokkal akár együtt gyakorolhatod az angolt egy japánnal is akár :)

2021. márc. 30. 18:32
 2/5 anonim válasza:
Nekem sincs jobb ötletem, mint az előzőnek, anno ki is próbáltam, azonban ne legyenek túl nagy illúzióid, mert neten még így is bizonytalan, hogy nyelvtanulós oldalon ki fog visszaírni neked. De azért próbálkozz. Én a helyedben inkább ázsiai youtubbereknél próbálkoznék. Vagy ázsiában élő magyaroktól is kérnék ötletet, lásd szintén youtube.
2021. ápr. 1. 20:24
 3/5 anonim válasza:
Meeff alkalmazás.
2021. ápr. 7. 05:07
 4/5 anonim válasza:
facebookon vannak ilyen csoportok, asian dating és hasonlókra keress rá
2021. ápr. 13. 15:55
 5/5 anonim válasza:
PlanetRomeo
2021. ápr. 14. 02:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!