Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hova kéne elhivjak randira...

Popkukorica kérdése:

Hova kéne elhivjak randira elöszőr egy lányt? Szeret fotózni és arra gondoltam elhivnám hajnalban ki a városban, megnézni a napfelkeltét... pls help :) Hogyan viselkedjek? Milyen kérdéseket tegyek fel?

Figyelt kérdés

2021. márc. 30. 20:34
 1/5 anonim válasza:
Inkább naplementét nézzetek.
2021. márc. 30. 20:48
 2/5 anonim válasza:

Én is inkább a naplementére szavaznék, ahhoz nem kell annyira korán kelni :D Amúgy jó az ötlet, nekem tetszene lány helyében. Egyébként meg viselkedj természetesen, ne izguld túl a dolgot. Hidd el, jó lesz az :) És olyan kérdéseket tegyél fel amiknek a válaszára tényleg kíváncsi vagy, legyél érdeklődő, kérdezz vissza és ha ő kérdez akkor ne csak igen/nem-el válaszolj... Ja, és mosolyogj, az a legtöbb lánynak szimpatikus :)

Sok sikert a randihoz :)

2021. márc. 30. 21:30
 3/5 anonim válasza:

Nem gondolkozol logikusan ha egy lanyt megakarsz kérni, hogy keljen reggel 5 kor napfelkeltét nezni, reggel álltalában az ember nyűgös, álmos kora reggel meg pláne. Ráadásul neki idő is kell mire elkészül egy pár óra, ja akkor már keljen 3 kor :D Elküldenélek a francba.

Naplemente jobb ötlet.

2021. márc. 31. 00:18
 4/5 anonim válasza:
Vannak bajok te jo ég
2021. márc. 31. 05:28
 5/5 anonim válasza:

énis azt mondom,hogy inább egy naplementére hívd el,és az egyik legfontosabb hogy olyan kérdéseket tegyél neki fel,amire nem csak a igen/nem lesz a válasz.

Hajrá,sok sikert!

2021. ápr. 1. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!