Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lehet itt ismerkedni olyan...

Lehet itt ismerkedni olyan lánnyal aki szintén szeretne komoly kapcsolatot ami nem csak a szexről szólna?🌈👭(23L)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Budapesti vagyok és szeretnék ismerkedni lányokkal akik szintén szeretnének párkapcsolatot ahol nem csak szex van állandóan mint téma, persze nem mondom hogy nem érdekel a dolog de nem 0-24-ben és ne csak emiatt legyen velem.

Rólam: néha nézek animét, többet vagyok a szobámban mint a többség de azért kimozdulok, szoktam régen festeni a hajam és most is tervezem majd színesre, introvertált vagyok de tudok azért beszélgetni, szeretem a nightcore zenéket, néhány metál szám, techno, psychedelic goa, droplex, kpop és ezért kusza a zene stílusom :D. de tényleg nagy nightcore fan vagyok, szinte majdnem minden dalt nightcoreban hallgatok.

Nem vagyok képküldő típus ezért ha egyből kérnél képet akkor nem a te embered vagyok, főleg mert én úgy vagyok, hogy előbb megismerjük egymást így kisebb beszélgetésben és aztán lehet persze megnézni egymást, hogy mégis kivel beszélgetünk és átmehetnénk akár másik platformra mint facebook (mert csak az van nekem :D).

Meg nagyon szeretnék azért eljutni a személyes találkozóig is, mert sokszor eltűnik az akivel beszéltem épp pár hét után nyomtalanul és így lehangolt voltam ettől..Szóval csak olyan írjon aki úgy látja szeretne velem ismerkedni meg nem fog eltűnni pár nap múlva se.:)

Kimaradt, hogy korombeli lányokkal szeretnék ismerkedni főleg.:)

Férfiak kérem ne írjanak, meg párok akik harmadikat szeretnének...



2021. ápr. 1. 02:28
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nem április elsejei tréfa mielőtt bárki megjegyezné..
2021. ápr. 1. 02:34
 2/16 anonim válasza:
Nem tréfa csak rossz kategóriába tetted, van külön ismerkedési rovat is. Látom rutinos vagy hogy kiírtad ffi-ak meg nőt harmadiknak ne írjanak - úgyis fognak 😂 (sőt 99%-ban csak azok fognak) Amúgy sok sikert :)
2021. ápr. 1. 02:42
 3/16 A kérdező kommentje:
2.Direkt nem tettem oda, hisz ma többször láttam, hogy ugyanilyen kérdéseket tettek ki és azokra mondták, hogy rossz kategória irány a leszbikus na ezért írtam ide direkt, hogy elkerüljem ezeket. Sajnos igen, sokszor összefutottam ilyenekkel és hiába is írom ki tudom, hogy írni fognak majd de akkor max ignorálom. Köszi amúgy :)
2021. ápr. 1. 02:44
 4/16 anonim válasza:
Nem ott van a bibi, hogy leszbikus vs. biszex vs. hetero, hanem hogy van egy ismerkedés főkategória és tartalmát illetően abba a kategóriába illeszkedik a "kérdésed". Innen ezeket a kérdéseket törlik/áthelyezik (éppen milyen napja van a moderátornak).
2021. ápr. 1. 03:01
 5/16 A kérdező kommentje:

4.meg ez is sajnos, már nem tudtam hova tegyem így ide került a sor majd eldöntik, hogy hova való ezzel nem fogalkozom igazán.:)

Úgy is valakinek szúrni fogja a szemét valami mindig.

De ott a sima ismerkedés kategóriában is láttam pár ilyen választ,hogy "húzz a leszbikus kategóriába, miért nem a leszbikusnál vagy" szóval már tényleg nem tudom mi a jó itt..de ezen ne is filózzunk tovább a kérdésem adott. ---Szóval csak olyan írjon aki úgy látja szeretne velem ismerkedni meg nem fog eltűnni pár nap múlva se.:)

2021. ápr. 1. 03:07
 6/16 A kérdező kommentje:
látom itt se lehet ismerkedni anélkül hogy belekötnének valamibe..:(
2021. ápr. 1. 03:21
 7/16 Kancácska válasza:
Sajnos itt nem lehet ismerkedni. Rengeteg unatkozó tini, sok idióta troll van itt. Látni a kérdések színvonalán, hogy nem egy akadémiai klubról van szó. Szóval ismerkedés. Az rendben, hogy kiírtad, de mivel a szexualitás részben tetted, sok szexuális tartalmú levelet fogsz kapni. Hiába kérted ne írjon pasi, fog. Nem kevés. Régi bútordarab vagyok itt ebben a napiszar szinten mozgó közösségben, hogy lássam előre mi fog történni és milyen szinten. Viszont ez kezelhető, szerintem fogod is tudni szűrni. A beszólásokat nem kell figyelembe venni, az idétleneken simán átlépsz, akkor még bármi is lehet. Mindenesetre ismerkedni itt nehéz, de nem lehetetlen. :) 29N
2021. ápr. 1. 06:23
 8/16 anonim válasza:
Kover vagy?
2021. ápr. 1. 08:03
 9/16 anonim válasza:
Itt vagyok ír
2021. ápr. 1. 09:08
 10/16 anonim válasza:

Én szívesen ismerkednék🙂

19/L

2021. ápr. 1. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!