Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nem bírom már elviselni a...

Nem bírom már elviselni a párom stílusát mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok páromat keresem komoly kapcsolat reményében. 33 éves vagyok zala megyei nő aki már nagyon sokat csalódott az életben és szeretne végre boldog lenni. Bár jelenleg van párkapcsolatom az igaz de viszont nem vagyok boldog benne sőt azt kell mondjam,hogy már irritál a párom jelenléte viselkedése de főleg a bunkó stílusa. Nekem egy kedves szerető férfira van szükségem olyanra aki káros szenvedélyektől mentes nem cigizik de még elektromos cigit se szív és nem is alkoholizál. Tudom a mai világban az ilyen ritka de én akkor is hiszek abban,hogy még nem haltak ki teljesen az ilyen férfiak. Engem meg lehet kövezni ezért de akkor se szeretem se a bagósokat se azt aki iszik. Számomra az a fontos,hogy a párom szeressen tiszeljen becsüljön meg és értékeljen. Elegem van a bunkó tajparaszt pasikból akik nem is tudnak igazán szeretni a nőt csak szexre használják. Nekem meg nem erre van szükségem hanem egy komoly érett gondolkodású férfira akire lehet számítani a bajban is. Ja meg aki nem csak a szexre utazik hanem számára a belső értékek a legfontosabbak nem pedig a nő teste. Az sem utolsó szempont ha a férfinek van külön lakása nem a szüleivel él. Engem nem a kocsi meg a nagy ház motivál és nem is a pénzre utazok soha nem voltam olyan nő. Mindig is tiszta becsületes ember voltam nem használtam ki egyik páromat sem. Ha valakinek felkettem az érdekődését az írjon. De ha lehet korom beli férfiak jelentkezését várom 33-40 év között!!! Bunkó beszólásokra nem vagyok kíváncsi én csak őszintén leírtam,hogy milyen társat képzelek el magam mellé ennyi.
2021. ápr. 1. 07:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 A kérdező kommentje:
9 es hát én pedig komolynak érzem magam éshűséges is vagyok soha nem csaltam meg senkit pedig megérdemelte volna a mostani párom is meg az előtte lévő párom is de én inkább benne maradtam egy olyan kapcsolatban ami nem működik amiben nem vagyok boldog ebben hibás vagyok ezt belátom. De akkor se vagyok sunyi ahogy mondod.
2021. ápr. 1. 07:48
 12/74 anonim válasza:

Akkor itt már buktad is a normális kapcsolat lehetőségét. A kapcsolatfüggőséged mindig az utadba fog állni, mert normális pasi pattani fog mellőled, aki meg kihasználja a lelki gyengeséged csak annak leszel főnyeremény.


Sajnálom, de ez olyan szeretnéd, hogy felkarolkon valaki és sportolót faragjon belőled, mikor életedben a plázánál tovább nem gyalogoltál. Nincs benned potenciál egy olyan számára aki komolyan gondolkodik. Előbb tedd magad rendbe lelkileg, akkor adod meg az esélyét annak, hogy olyan partnert találj akire igényed van.

2021. ápr. 1. 07:51
 13/74 A kérdező kommentje:
12 es szerintem nagyon sok lelkileg sérült férfi és nő van még a világon rajtam kívül meg olyan is aki kapcsolatfüggő és mégis megtalálja a neki való társat. Nem hiszem el,hogy csak nem sikerülhet ez ilyen nincs.
2021. ápr. 1. 07:56
 14/74 anonim válasza:

Nekem nem lenne vonzó egy olyan nő, aki úgy keres párt, hogy közben van valakije.

Semmi garancia nincs rá, hogy mellettem nem fogja keresni a következőt, aki jobban megfelel neki. Hiába mondja hogy , "nem csaltalak meg", ha párkereső hirdetést rak ki mellettem...

2021. ápr. 1. 07:57
 15/74 A kérdező kommentje:
Hát ha boldog vagyok a párommal akkor biztos nem fogok keresni helyette mást!!
2021. ápr. 1. 08:00
 16/74 anonim válasza:

Azért valljuk be őszintén,ha az ember előre látja,hogy valami problémás lesz,akkor ha teheti, elkerüli.

Amíg egy rossz kapcsolatot inkább elviselsz,mint egyedül, nyugodtan élj, addig kicsi az esélye,hogy a következőt majd jól választod meg.

Ez nem egy felnőtt ember viselkedése.

Hagyd el, tanulj meg egyedül élni!

Ismerd meg a saját határaidat,a fontos dolgokat az életedben és utána keress párt.

Azért viselkedik bunkón veled,mert nem húztad meg azt a határt ,amit már nem engedsz meg átlépni.

Ráadásul a saját házadban.

Ha ilyen dolgokat nem tudsz egyedül megoldani,akkor hogy akarsz olyat találni,aki tisztel és becsül?

2021. ápr. 1. 08:00
 17/74 anonim válasza:

Igen, ez irtó gáz így.

Pedig ha szakítanál, 5 percen belül akadna valaki "kapcsolatra", aki örömmel odacuccolna hozzád, és máris nem lennél többet egyedül...

Ja, hogy az se lenne jobb, mint a mostani, akinek nem bírod a stílusát? Nos, az lehet. Dolgozz már ezen a kapcsolatfüggésen légyszi, akkor hátha nem ilyen suttyók költöznének a házadba&életedbe, akiknél még tombolán ia különbeket nyernél, akik megbecsülnének.

2021. ápr. 1. 08:03
 18/74 A kérdező kommentje:
16 os tudom igazad van de sajnos a párom is olyan akit nem lehet levakarni mert tapad rám mint egy pióca. Mihelyt szóba hozom a szakítást meg,hogy el akarom hagyni egyből elkezd sírni meg könyörögni hogy ne hagyjuk el egymást meg ilyenek. Sajnos ő is lelkileg sérült és idegbeteg az a legnagyobb baj vele. Loobanékony természete van és az én házamban is sokszor túl nagy a szája úgy viselkedik itt mintha az ő háza lenne pedig ez koránt sincs így.
2021. ápr. 1. 08:06
 19/74 anonim válasza:
Hát szerintem ez akkor is megcsalás. A párod tud róla, hogy másik kapcsolatot keresel? Lefekszel még a mostani pároddal? Ha ezekre igen a válasz, az megcsalás, legalábbis nálam.
2021. ápr. 1. 08:07
 20/74 A kérdező kommentje:
19 es nekem mindegy,hogy te mit hiszel meg gondolsz rólam nem feküdtem le senkivel mióta vele vagyok meg amúgy sem megy az olyan könnyen hogy egyik napról a másikra találok valakit helyette.
2021. ápr. 1. 08:13
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!