Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nem bírom már elviselni a...

Nem bírom már elviselni a párom stílusát mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok páromat keresem komoly kapcsolat reményében. 33 éves vagyok zala megyei nő aki már nagyon sokat csalódott az életben és szeretne végre boldog lenni. Bár jelenleg van párkapcsolatom az igaz de viszont nem vagyok boldog benne sőt azt kell mondjam,hogy már irritál a párom jelenléte viselkedése de főleg a bunkó stílusa. Nekem egy kedves szerető férfira van szükségem olyanra aki káros szenvedélyektől mentes nem cigizik de még elektromos cigit se szív és nem is alkoholizál. Tudom a mai világban az ilyen ritka de én akkor is hiszek abban,hogy még nem haltak ki teljesen az ilyen férfiak. Engem meg lehet kövezni ezért de akkor se szeretem se a bagósokat se azt aki iszik. Számomra az a fontos,hogy a párom szeressen tiszeljen becsüljön meg és értékeljen. Elegem van a bunkó tajparaszt pasikból akik nem is tudnak igazán szeretni a nőt csak szexre használják. Nekem meg nem erre van szükségem hanem egy komoly érett gondolkodású férfira akire lehet számítani a bajban is. Ja meg aki nem csak a szexre utazik hanem számára a belső értékek a legfontosabbak nem pedig a nő teste. Az sem utolsó szempont ha a férfinek van külön lakása nem a szüleivel él. Engem nem a kocsi meg a nagy ház motivál és nem is a pénzre utazok soha nem voltam olyan nő. Mindig is tiszta becsületes ember voltam nem használtam ki egyik páromat sem. Ha valakinek felkettem az érdekődését az írjon. De ha lehet korom beli férfiak jelentkezését várom 33-40 év között!!! Bunkó beszólásokra nem vagyok kíváncsi én csak őszintén leírtam,hogy milyen társat képzelek el magam mellé ennyi.
2021. ápr. 1. 07:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim válasza:

Elhiszem,hogy így van,de ez ellen egy új kapcsolat nem fog használni.

Képzeld el azt a szituációt,hogy találsz valakit és úgy kell lezárnod a mostanival.

Szerinted mennyivel lesz egyszerűbb?

Kinek hiányzik egy eszelős ex?

Az ember menekül ha teheti az ilyen helyzetből.

Az új ember is ezt teszi majd.

Szedd össze magad és zárd le.

Mondd,hogy idő kell, költözzön el és majd meglátjátok.

Ha nem lakik ott,akkor eleve kevesebb az esély visszaesni a se veled se nélküled helyzetbe.

2021. ápr. 1. 08:14
 22/74 anonim válasza:

19-es vagyok. Akkor neked csak az a megcsalás, ha lefekszel mással? Ismerkedsz, találsz egy szimpatikus pasit, már beszélgettek, esetleg érez valamit irántad, de Te még a mostani pároddal fekszel le minden este egy ágyba és esetleg szex is van, akkor az mi?

Na ezért nem vagy becsületes. Ha becsületes lennél, akkor leülnél a mostani pároddal és megmondanád neki, hogy részedről vége, költözzön el, és utána keresnél mást. De azt hiszem ezt így hiába is magyarázza neked itt bárki.

2021. ápr. 1. 08:19
 23/74 A kérdező kommentje:
Jaj bárcsak ilyen könnyen menne ez bárcsak egy bátor nő lennék önbizalommal teli akkor minden más lenne :(
2021. ápr. 1. 08:22
 24/74 anonim válasza:
Ez is rajtad múlik. Én is így voltam. De igenis a sarkamra álltam és 16 év után elváltam. Ha másként nem megy keress egy pszichológust (lehet ingyen is, kórházakban) és ő tud neked segíteni. Olvass ilyen jellegű könyveket, posztokat. Mást nem tudsz csinálni, mert így csak cseberből-vederbe esel. Mert így csak olyan pasit fogsz találni, aki nem biztos, hogy tisztelni fog ez miatt.
2021. ápr. 1. 08:33
 25/74 anonim válasza:
Pszichológus nincs ingyenes. TB-re csak pszichiátter van! Az meg ilyen esetekkel nem foglalkozik.
2021. ápr. 1. 08:38
 26/74 anonim válasza:
25-ös tévedsz. Kórházban dolgozom, és itt is van pszichológus. Barátnőm is járt hozzá debresszió miatt.
2021. ápr. 1. 08:43
 27/74 anonim válasza:
26 rendben. Nekem ez saját tapasztalt volt én is depresszióval mentem volna el. De csak pszichiátter van itt aki kiröhög az apró cseprő lelki bajaimmal.
2021. ápr. 1. 08:45
 28/74 A kérdező kommentje:
25 ösnek igaza van mert sajnos Keszthelyen nincs ingyenes pszichológus csak pszichiáter :(
2021. ápr. 1. 08:45
 29/74 anonim válasza:

Amíg az önsajnáltatásod ekkora, nem hiszem, hogy találsz normális párt. Ne haragudj meg érte, de az ilyen "sokat csalódtam, rossz nekem, a másikban van a hiba, nekem érett gondolkodásom van, én csupa jóság vagyok csak a másikkal lehet gond" típusú nőket/férfiakat messzire elkerüli a másik nem.

Az ismerkedés jó dolog, de ha így kezdesz, ráadásul úgy hogy van közben párkapcsolatod, kb. az jön le hogy neked mindegy, csak legyen melletted valaki. Elég kiszolgáltatottnak és naivnak tűnsz az írásod alapján, nem véletlen vonzol be rossz férfiakat.

2021. ápr. 1. 08:48
 30/74 anonim válasza:
#29 Szóval szerintem először a saját lelked rakd rendbe, utána jöhetnek a férfiak.
2021. ápr. 1. 08:49
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!