Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nem bírom már elviselni a...

Nem bírom már elviselni a párom stílusát mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok páromat keresem komoly kapcsolat reményében. 33 éves vagyok zala megyei nő aki már nagyon sokat csalódott az életben és szeretne végre boldog lenni. Bár jelenleg van párkapcsolatom az igaz de viszont nem vagyok boldog benne sőt azt kell mondjam,hogy már irritál a párom jelenléte viselkedése de főleg a bunkó stílusa. Nekem egy kedves szerető férfira van szükségem olyanra aki káros szenvedélyektől mentes nem cigizik de még elektromos cigit se szív és nem is alkoholizál. Tudom a mai világban az ilyen ritka de én akkor is hiszek abban,hogy még nem haltak ki teljesen az ilyen férfiak. Engem meg lehet kövezni ezért de akkor se szeretem se a bagósokat se azt aki iszik. Számomra az a fontos,hogy a párom szeressen tiszeljen becsüljön meg és értékeljen. Elegem van a bunkó tajparaszt pasikból akik nem is tudnak igazán szeretni a nőt csak szexre használják. Nekem meg nem erre van szükségem hanem egy komoly érett gondolkodású férfira akire lehet számítani a bajban is. Ja meg aki nem csak a szexre utazik hanem számára a belső értékek a legfontosabbak nem pedig a nő teste. Az sem utolsó szempont ha a férfinek van külön lakása nem a szüleivel él. Engem nem a kocsi meg a nagy ház motivál és nem is a pénzre utazok soha nem voltam olyan nő. Mindig is tiszta becsületes ember voltam nem használtam ki egyik páromat sem. Ha valakinek felkettem az érdekődését az írjon. De ha lehet korom beli férfiak jelentkezését várom 33-40 év között!!! Bunkó beszólásokra nem vagyok kíváncsi én csak őszintén leírtam,hogy milyen társat képzelek el magam mellé ennyi.
ápr. 1. 07:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim válasza:

A párod a gonosz, rossz ember, de te ismerkedsz a háta mögött!

Először tedd helyre magad! Szakítás, önbizalom növelés, pihenés, feltöltődés.

ápr. 1. 09:43
 42/74 A kérdező kommentje:
38 as hát számomra igenis nagy dolog ha valaki cigizik ugyanis én utálom mindennél jobban meg amúgy is őszintén mi a jó a cigiben? Mert szerintem egy undorító szokás ami büdös is drága is káros is semmi haszna nincs csak kárt okoz annak is aki szívja meg azoknak is akik körülötte vannak. Szerintem ebben semmi rossz nincs ha én cigi meg alkohol ellenes vagyok. Mert ennek is megvan a maga oka ugyanis a szüleimet is ezek miatt a káros szarok miatt veszítettem el. Édesapám rákba halt meg édesanyámnak meg tüdőasztmája volt a rohadt cigi miatt. Gyűlölöm mindennél jobban azt a mocskos bagót még az elektromos cigi is irritál.
ápr. 1. 09:49
 43/74 A kérdező kommentje:
A párom egy elmebajos idegbeteg tróger aki csak ahhoz ért,hogy szórja a pénzt 30 éves létére be sem tudja osztani csak elveri mindenfére szarságokra de én nem vagyok ilyen mert betudom osztani a pénzemet soha nem voltam költkezős. És az ilyen ember szerintetek komoly? Aki nem tud bánni a pénnzel 30 évesen?????????
ápr. 1. 09:51
 44/74 anonim válasza:
Ugyanugy bunkó paraszttal leszel később is, most is ilyennel vagy, a kedves normális srác max arra lenne jó h rájösz mennyire szereted a mostanit.
ápr. 1. 09:53
 45/74 anonim válasza:

Nekem meg olyan hozzátartozóm is meghalt rákban, aki nem cigizett.. Büdös, viszi a pénzt, na és akkor? Attól még lehet egy dogányos 100x különb ember, plusz ha normális, akkor tiszteletben tartja, hogy te nem szereted és kimegy az udvarra/teraszra rágyújtani.

43, senki sem írta, hogy a párod normális. Csak te tudhatod, hogy milyen, te ismered.

ápr. 1. 09:54
 46/74 A kérdező kommentje:
45 ös tudom én azt nagyon jól,hogy sokan meghalnak tüdőrákban úgy,hogy nem is cigiztek soha életükben ezzel is tiszában vagyok de azért valljuk csak be,hogy a cigi miatt sokan meghalnak mint pl édesanyám is sajnos. 35 évig szívta ő is már ebbe nevelkedtem bele,hogy a szüleim dohányoztak és akkoriban nem volt divat kimenni az udvarra a házban szívták ezzel károsíta a gyerekeket. Én ezért utálom ennyire a cigit.
ápr. 1. 10:01
 47/74 anonim válasza:
Szerintem nincs baj, ha nem szereted a cigit és a piát, én is elítélem. Anyám alkoholista, és idegesít hogy a legtöbb dohányos inkább éhen döglik csak hogy szívhasson még egyet. Pedig a párom mindkettőt "fogyasztja", de mivel olyan emberi értékeket találtam benne, nem fogom ezek miatt azt mondani, hogy elhagyom. Szóval csak azt akarom ezzel mondani, hogy néha tudj kompromisszumot kötni.
ápr. 1. 10:10
 48/74 anonim válasza:

Látod,ez veled a baj.

Kifakadsz a cigi ellen (hozzáteszem minden szavaddal egyetértek,ami a hátrányait illeti)

De az nem zavar,hogy egy 30 éves neveletlen kölyökkel élsz együtt.

Meg sem hallod a sok értelmes gondolatot,a jó tanácsokat, csak azt fújod,hogy mik az elvárásaid és a kifogásaid.

Én meg fogadjalak el 33 évesen úgy,hogy együtt élsz egy idegbeteg trógerrel,akit a világért ott nem hagynál,mert annyira fosol kiállni azért amit akarsz vagy épp nem tűrsz el.De ha majd összejöttünk és lekádereztél minden tekintetben,hogy passzolok e a keretbe nálad,akkor majd lehet elhagyod a kiccsávót.

Persze nekem kell majd kirakni,esetleg betörni az orrát,mert te nem fogod megoldani ezt a problémát egyedül.

Látod, ezért nem vagy megbecsülve.

Mert nem vagy egyenes. Hiába hiszed magadról azt,nem vagy az.

Szerinted minek vennék a nyakamba ilyen problémás nőt?

A szex miatt??

Hiszen azt írtad az se legyen fontos.

Ilyenkor az jut eszembe,hogy inkább költöznék vissza az anyámhoz,az is jobban emlékeztetne egy kapcsolatra,mint egy ilyen végletekig kifogást kereső emberrel éljek,mint pl te.

ápr. 1. 10:11
 49/74 anonim válasza:
Az,hogy vki idegbeteg tróger már ismerkedési szakaszban kiderül ha odafigyeltél volna rá. Szerinted van olyan komoly,normális pasi aki így ismerkedne? Tudom,ezt már leírták sokan... Csak kérdezem: hogy gondolod az ismerkedést? Eljüldöd otthonról a jelenlegi párod amíg odamegy a másik? Vagy pár alapkérdés után máris jön a csere? Nem tudom ezt elképzelni. Randira mész,felöltözöl csinosan,odamegy Érted a masik,vagy Te kelsz útra és éjszaka beosonsz vidáman a saját házadba a párod mellé?
ápr. 1. 10:12
 50/74 anonim válasza:
48, teljesen egyetértek!
ápr. 1. 10:13
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!