Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nem bírom már elviselni a...

Nem bírom már elviselni a párom stílusát mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok páromat keresem komoly kapcsolat reményében. 33 éves vagyok zala megyei nő aki már nagyon sokat csalódott az életben és szeretne végre boldog lenni. Bár jelenleg van párkapcsolatom az igaz de viszont nem vagyok boldog benne sőt azt kell mondjam,hogy már irritál a párom jelenléte viselkedése de főleg a bunkó stílusa. Nekem egy kedves szerető férfira van szükségem olyanra aki káros szenvedélyektől mentes nem cigizik de még elektromos cigit se szív és nem is alkoholizál. Tudom a mai világban az ilyen ritka de én akkor is hiszek abban,hogy még nem haltak ki teljesen az ilyen férfiak. Engem meg lehet kövezni ezért de akkor se szeretem se a bagósokat se azt aki iszik. Számomra az a fontos,hogy a párom szeressen tiszeljen becsüljön meg és értékeljen. Elegem van a bunkó tajparaszt pasikból akik nem is tudnak igazán szeretni a nőt csak szexre használják. Nekem meg nem erre van szükségem hanem egy komoly érett gondolkodású férfira akire lehet számítani a bajban is. Ja meg aki nem csak a szexre utazik hanem számára a belső értékek a legfontosabbak nem pedig a nő teste. Az sem utolsó szempont ha a férfinek van külön lakása nem a szüleivel él. Engem nem a kocsi meg a nagy ház motivál és nem is a pénzre utazok soha nem voltam olyan nő. Mindig is tiszta becsületes ember voltam nem használtam ki egyik páromat sem. Ha valakinek felkettem az érdekődését az írjon. De ha lehet korom beli férfiak jelentkezését várom 33-40 év között!!! Bunkó beszólásokra nem vagyok kíváncsi én csak őszintén leírtam,hogy milyen társat képzelek el magam mellé ennyi.
2021. ápr. 1. 07:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim válasza:

Kedves kérdező!


A kérdésedben és reakcióidban van a válasz a problémádra. Ezt a problémát nem egy új ember fogja megoldani.


Önértékelési zavar, önbizalom hiány, féltékenység, függőség. Ezeket vagy kezeled és akkor van miről beszélni, vagy így öregszel meg.


Egyik kapcsolatból a másikba sétálgatni az egyik legrosszabb dolog amit tehetsz magaddal. Nem tanulsz a kapcsolat hibáiból, nem adsz időt magadnak arra, hogy tud mit akarsz, csak a függősségedet kergeted. Hány éves is vagy? 33? Hány évet szeretnél még elpazarolni az életedből? Egyszer élsz.


Hogyan tudnál magadon segíteni?

Menj szembe a félelmeiddel! Nem félsz?Egyenesen gyáva vagy! Rettegsz az egyedülléttől.

Hogyan menj szembe a félelmeiddel jelen helyzetben?


Zárd le azt a kapcsolatot, ne rabold az idejét a függőségeddel, mert ez végtelenül önző dolog. Még is te vagy az akinek elvárásai vannak. Önző és gyáva. Zárd le, ahogy azt kell és légy szingli, egyedül. Éld meg a szakítást, gyászold meg, érezz, tanulj, fejlődj! Hónapokig ne is ismerkedj, hanem csak és kizárólag magaddal foglalkozz, hogy te rendbe gyere! Na akkor azt mondanám, Igen, ez már nagy lépés a saját boldogságot felé.

Itt a lehetőség végre meglépni magad. A te döntésed, hogy teszel azért, hogy jobb életed legyen, vagy fürdesz a meleg kakiban tovább. Persze mondhatod, hogy inkább nem, jobb a biztos kaki, mint az, hogy szembe menjek a paráimmal, de akkor most már tudni fogod, hogy egy csicska vagy. Csicska aki nem mer felülkerekedni a félelmein.


Természetesen egyedül nem mindig egyszerű, így kérj szakembertől segítséget. Nem hülye vagy te, hanem vannak problémák a működésedben, gondolkodásodban amit én a helyedben orvosolnék, aztán lehet arról beszélni, hogy milyen palira van szükséged.


Kívánom, hogy magadra találj, rendbe gyere, legyen szép jövőd és azt, hogy ha rendben vagy megtaláld a megfelelő partnered!

2021. ápr. 1. 23:49
 72/74 anonim válasza:
adj fel hirdetest a szuperinfo-ba, nem lenne sokkal idiotabb mint itt de legalabb tobb ember latna :D A hideg kiraz az ilyen noktol akik PART keresnek de nem ugy majd kialakul alapon hanem bazdmeg itt listat allitanak fel mi kell meg mi nem mintha autot vasarolna szalonbol... nem csoda hogy a hulyeket vonzod be ha te is az vagy. Ide hallom hogy ketyeg a biologiai orad, ertelmes embernek nem kell egy ilyen creep
2021. ápr. 2. 07:26
 73/74 anonim válasza:
72, nem csak hogy párt keres kritériumokkal, hanem az otthon biztonságából a másik párja mellől keres, hogy majd átüljön a tutiba :) ez olyan aranyos
2021. ápr. 2. 07:50
 74/74 anonim válasza:
72-es,a kérdező a saját házában él.
2021. ápr. 2. 16:39
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!