Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A kövér nőkhöz miért csak a...

A kövér nőkhöz miért csak a középkorúak vonzódnak?

Figyelt kérdés
20 éves kövér lány vagyok. Sose volt még barátom, még csak olyan fiú sem aki udvarolna. Odafigyelek a külsőmre, oké hogy nem vagyok vékony, sőt.... de szoktam mozogni, nem vagyok igénytelen, normálisan öltözködöm, nem sminkelem agyon magam, és a körülöttem lévők szerint az arcom is szép. A belső tulajdonságaimmal sem hiszem hogy nagy problemák lennének. De a velem egy korú fiúknak sose kellenék. Miért mindenkinek a vékony sportos lányok tetszenek?!

2021. ápr. 2. 01:41
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:

Szerintem is a vékony sokkal esztétikusabb. Nem a csontvekonyra gondolok, de ha már valakin tényleg lóg a zsír attol a legtöbb férfi rosszul van, szerintem a nők is amúgy.

Ha tudsz mondani egy magsságot hozzá egy tömeget, akkor nagyjából be lehet lőni. De nekem pl csak az számít igénytelennek amikor szabályosan tokája van egy nőnek.

Ha tényleg odafigyelnél a külsődre, nem lennél túlsúlyos.


#6 már ápr. 2 van, nem 1

2021. ápr. 2. 12:00
 12/31 anonim válasza:

Szegénykém!

Mennyi baromba futottál bele itt a fórumon! Tisztelet a kivételnek!

Lehet találnod olyat,aki a telt alkatot tartja vonzónak.

Én is telt vagyok,csak egy másik korosztály.

Nekem nincsen gondom olyat találnom,aki vonzónak tud tartani.

Járj nyitott szemmel és biztosan sikerül!

2021. ápr. 2. 12:50
 13/31 anonim válasza:

Utolsó

Aki igényesebb az már barom?

Elég gond hogy propagandalják a kövérséget. Se a férfiaknál se a nőknél nem egészséges. Az elhizas egy betegség, amin lehet változtatni. És érdemes is minél előbb, mert nagyobb lesz a kockázata a daganatos betegségeknek, magas vérnyomásnak, szív és érrendszeri betegségeknek, stb...

Várható élettartam pedig biztosan csökken.


És ahogy előttem írták, a belső tulajdonságaiddal sem minden oké, ha súlyproblémáid vannak.


"Miért mindenkinek a vékony sportos lányok tetszenek?!"

Ehelyett azt is kérdezhetnéd, hogy miért mindenki a kedves és mosolygós lányokat szereti?!

2021. ápr. 2. 13:14
 14/31 anonim válasza:
Mondjuk én sose értettem, amikor valaki a kövérsége miatt sajnáltatja magát. Hát, basszus, lehet tenni ellene ha zavar. Nem egy ördöngösség. Étkezésre figyelj, mozgásra, aztán pár hónap alatt komoly eredményeket lehet elérni.
2021. ápr. 2. 13:17
 15/31 anonim válasza:

Nem írtam,hogy barom aki igényesebb.

Alapvetően igaz,amit írsz.

A lány nem életvezetési tanácsot kért.Nem tűnik hülyének.

A kövérségnek elsősorban lelki okai vannak.Kivéve,ha nem.Néhányan szeretnek a pajzsmiriggyel előállni.Tudom,hogy létezik alul- és felülműködése.

Létezik kövér egészséges test.Ilyen az enyém is.

Igen,tudom!Ellentmondás van a sérült lélek és az egészséges kövér test között.Mégis tud így lenni.Jómagam békés,nyugodt,kiegyensúlyozott ember vagyok.És nem,nem azért mert az evésben találom meg a nyugalmamat.

A lélek nyugalmára más utakon keresztül is lehet hatni.

Nincsen cukor,koleszterin,vérnyomás,izületi,stb. problémám.

Rengeteget mozgok.3-4 órát mindennap sétálok.Ha úgy alakul 6-ot is simán.

Mindennap tornázom itthon.

Tavaly év elején értetettem meg a kövérségem okát,olyan mélyen,hogy már nincsen továbbhaladási lehetőségem.

Az lett az eredménye,hogy 2 hét alatt fogytam 10 kilót és 90 %-ban elhagytam a hús fogyasztását.Az a tizes nem jött vissza és a húst sem kívánom jobban.

Az én történetemnek hosszú az előzménye.

Ha komolyabban szeretnél belemenni a témába,velem mélyre lehet menni.

2021. ápr. 2. 13:41
 16/31 anonim válasza:

rengeteg pasinak a telt jön be

25F

2021. ápr. 2. 16:01
 17/31 anonim válasza:
Én is ezt tapasztalom.
2021. ápr. 2. 18:38
 18/31 anonim válasza:
A willendorfi vénusz a koplalás időszakában ért valamit. A kövér nőben elvész a sperma. Nem is termékenyül meg, és oxigénhiányos gnómot tol ki szarás közben
2021. ápr. 2. 19:24
 19/31 anonim válasza:
Barátom, hogy te mekkora egy tahó vagy!
2021. ápr. 2. 20:10
 20/31 anonim válasza:
azért én kíváncsi lennék milyen az a férfi akiknek a mangalicák a zsánere... gondolom valami számkivetett barom aki már az iskolás éveiben is egy labdával üvöltözött otthon és ráfanyalodott erre az "életstílusra"... maradjunk annyiban, hogy dagadt nővel nem fogsz jó faszit látni, nem véletlenül. Azon meg csak jót mosolygok amikor a dagadt nők minden pénzüket elverik a kozmetikumokra (meg persze a kajára), de erőfeszítést tenni meg semmi.
2021. ápr. 2. 21:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!