Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A kövér nőkhöz miért csak a...

A kövér nőkhöz miért csak a középkorúak vonzódnak?

Figyelt kérdés
20 éves kövér lány vagyok. Sose volt még barátom, még csak olyan fiú sem aki udvarolna. Odafigyelek a külsőmre, oké hogy nem vagyok vékony, sőt.... de szoktam mozogni, nem vagyok igénytelen, normálisan öltözködöm, nem sminkelem agyon magam, és a körülöttem lévők szerint az arcom is szép. A belső tulajdonságaimmal sem hiszem hogy nagy problemák lennének. De a velem egy korú fiúknak sose kellenék. Miért mindenkinek a vékony sportos lányok tetszenek?!

2021. ápr. 2. 01:41
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
Mert azok is már kövérek...
2021. ápr. 3. 13:28
 22/31 anonim válasza:
7-es: nem IQ-szint kell? Egyébként aki kövér, az nem él egészséges életet!! Hacsak nincs pajzsmirigy-alulműködése vagy nyiroködémája vagy bármi más betegsége. Ha ilyen nincs, akkor lusta mozogni, és sokat zabál.
2021. ápr. 3. 13:33
 23/31 anonim válasza:
Nők többségének miért a magas sportos jóképű stb. férfiak tetszenek?
2021. ápr. 3. 14:06
 24/31 anonim válasza:
a sportos jelzot nem mondanam, nezd meg a mai ferfi idealokat, egyaltalan nem a sportossag a jellemzo, sokkal inkabb a kakabeluseg, ecsethaj, bokavillantos nadrag, millio semmitmondo csoves tetovalas. Azokrol a porcelankepu koreai kiherelt enekesekrol meg akkor ne is beszeljunk :DDDDD
2021. ápr. 3. 20:42
 25/31 anonim válasza:
Nekem kellenél. Te neked nem kellenek a férfiak.
2021. ápr. 4. 14:23
 26/31 anonim válasza:
Egy kis fogyókúrával mindjárt sok korodbeli fiúnak is tetszeni fogsz.☺️☺️☺️
2021. ápr. 4. 15:46
 27/31 anonim válasza:
dehat minden kuras fogyokuras
2021. ápr. 4. 21:40
 28/31 anonim válasza:
20 éves vagyok es csak a kövér nők jönnek be 😅
2021. ápr. 5. 21:22
 29/31 anonim válasza:

Én mindig is túlsúlyos voltam és a rokonságom felénél ugyanez a probléma. Nem arról van szó hogy nem teszünk semmit sem ellene, sőt, egész életemben odafigyeltem. Volt heti 8 edzésem volt, nem ettem többet mint a vékony barátnőim és mégsem fogytam le... szóval ennyit arról hogy egy kövér ember biztos egészségtelenül él :/ Honnan tudjátok hogy a kérdező nem is próbál tenni ellene? Azt írta hogy szokott mozogni és odafigyel magára..


Kérdező: csak így tovább és ne add fel, van valaki aki rád vár ;) Lagyél nyított az ismerkedésre, ne hagyd hogy a súlyod gátoljon meg ebben és hidd el, rád fog találni az akit keresel :) Amúgy szerintem általában azért tetszenek nekik inkább a vékony sportos lányok, mert automatikusan úgy veszik hogy aki kövér az egészségtelenül él, ez pedig ritkán szimpatikus az embereknek. Én úgy tapasztaltam hogy szívesebben ismerkednek úgy velünk ha először barátilag vagy neten keresztül megismerik a személyiségünket. Ha tetszik nekik a személyiséged akkor valószínűleg bejössz majd nekik másképpen is :)

2021. ápr. 8. 16:16
 30/31 anonim válasza:
Nekem is bejönnél!
2021. ápr. 10. 08:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!