Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Honfoglalón van még "Társfogla...

Honfoglalón van még "Társfoglaló"? Vagy milyen chates oldalak vannak még, amin lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

AnoTalk régen jó volt, de ma katasztrófa, Omegle szintén.


Más életképes magyar oldalak?



2021. ápr. 4. 15:20
 1/6 anonim válasza:

Igen, azt én is észrevettem, hogy az Anotalkon az elmúlt időszakban nagyon durván lesüllyedt a színvonal, rengeteg a magát lánynak kiadó fiú, és az oldalon fent van rendszeresen kb 450 fiú, és kb 70 lány, aminek amúgy legalább a fele nem is lány, és emiatt csak ilyen gyökereket dobál de folyamatosan.


Pedig tavaly még elég sok lánnyal eltudtam ott normálisan beszélgetni, többekkel át is mentem máshova is, de idén valami hihetetlen módon elb@szták az oldalt a kamus köcsögök...

2021. ápr. 4. 15:25
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, borzasztó szar az Ano.
2021. ápr. 4. 15:30
 3/6 anonim válasza:
Fiu vagy, vagy lány? Lányként elmegy az Ano^^ Főleg, ha szerepjátékozni akarok.
2021. ápr. 4. 15:44
 4/6 anonim válasza:

#3


Ja igen, az ilyen selejtesek is leviszik az oldal színvonalát, akik szerepjátékozni akarnak...


Besz@rás

2021. ápr. 4. 15:46
 5/6 anonim válasza:

#3


Milyen szerepjátékokat szoktál játszani? 🙃

2021. ápr. 4. 15:54
 6/6 anonim válasza:
M.A.G.U.S, DnD, Vampire...
2021. ápr. 4. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!