Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok ! Van kedvetek ismerked...

Lányok ! Van kedvetek ismerkedni egy elvarázsolt, megátkozott férfival?

Figyelt kérdés

#férfi #Megátkozott
2021. ápr. 6. 20:46
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
Te ittál vagy mi bajod?
2021. ápr. 6. 21:12
 2/28 A kérdező kommentje:
Nincs semmi bajom :)
2021. ápr. 6. 21:13
 3/28 anonim válasza:
Nem szeretik a vesztes elkeserett férfiakat! Csak szólok, így nem hogy nem írnak, de köpnek egy nagyot! (Jó indulat)
2021. ápr. 6. 21:43
 4/28 anonim válasza:
Én szeretem az elvarázsolt embereket.
2021. ápr. 6. 21:55
 5/28 anonim válasza:
Annakamannika sem gondolta ezt komolyan :D
2021. ápr. 6. 21:57
 6/28 anonim válasza:
De
2021. ápr. 6. 22:24
 7/28 anonim válasza:
Lol
2021. ápr. 6. 22:26
 8/28 anonim válasza:
Akkor ne csak levelezz vele ideig óráig, hanem cserélj képet vele, add le neki a közösségi elérhetőségeid, add le a számod, és legyél a barátja! Vágod Annikkamannika? De nem hiszen h te melegszívű csajszika vagy. Csak itt teszed magadat. :)
2021. ápr. 6. 22:29
 9/28 anonim válasza:
Alap elvem, hogy nem osztok meg képet magamról, férfiaknak. Én is elvarázsolt vagyok.
2021. ápr. 6. 22:35
 10/28 anonim válasza:

"Alap elvem, hogy nem osztok meg képet magamról"


Valahogy nem lepted meg itt az ellenkező nemet. Nálatok ez valami paranoja,vagy kényszer betegség, senkit nem erőszakoltak meg, senkit, nen baxtak még meg neten keresztül. Úgy miez a betegség nálatok. De mégis, ha meg kéne fejteni, eme radikális elmeferdeségeteket, arra a következtetésre jutok, hogy a gyakori fiúkat nem tartjátok életképes, izgalnas, fantáziadús pasinak, mert ugye aki gyakorizik az csak, szánalmas életképtelen kocka ember lehet. De nézetek már bele magatokba. Itt senki nem barátjozik senkivel se, habár egyetértek azzal, h nem arra való az oldal, na de mégis! Ez a gyakori nem az empmtiáról szól.

2021. ápr. 6. 22:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!