Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 20-30 éves Hajdú-bihari...

20-30 éves Hajdú-bihari lányok, van kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés

Főleg olyanokat keresek akik hasonló érdeklődési körrel rendelkeznek.


Néhány infó rólam: 28 éves hajdúböszörményi srác vagyok. Introvertált vagyok, de a megfelelő közegben elememben vagyok. Nem szeretek bulikba járni, jobban szeretek haverokkal elmenni pizzázni. Szoktam sorozatokat, animéket nézni (nem vagyok ezeknek a megszálottja, csak szimplán szeretem őket). Emellett szeretek alkotni (főleg rajzolni), gépen játszani és sokat filozofálok magamban. Szeretem az állatokat és a természetet.


2021. ápr. 6. 20:48
 1/2 anonim válasza:
Vannak hasonlóságok. Én is introvertált vagyok, a pizzát imádom, a bulikat nem szeretem. Sorozatot, animét nézek és néha játszom is. Állatok közül a madarakat nem szeretem, de kutyát, macskát igen. 21L
2021. ápr. 6. 22:27
 2/2 anonim válasza:
Én fiú vagyok, de konkrétan annyira megegyezünk, hogy én is ugyanezeket tudnám elmondani magamról :D bár én Debreceni vagyok. Sok sikert a társkereséshez :)
2021. ápr. 6. 23:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!